Park Hyung Sik (ZE:A) oficjalnie podpisał kontrakt z nową agencją

12 kwietnia United Artists Agency (UAA) ogłosiło, że aktor Park Hyung Sik oficjalnie dołączył do ich agencji i prosiło fanów o pokazanie wsparcia na nowym początku aktora w UAA.

Wcześniej tego miesiąca zostało doniesione, że UAA, które zarządza takimi gwiazdami jak Yoo Ah In i Song Hye Kyo, wyraziło zainteresowanie podpisaniem kontraktu z Park Hyung Sik, kiedy został on bez wytwórni, gdy jego kontrakt ze Star Empire Entertainment dobiegł końca.

Park Hyung Sik zadebiutowała w 2010 roku jako członek ZE:A i rozpoczął swoją karierę aktorską wciąż będąc członkiem grupy. Aktor pojawił się w takich dramach jak „Nine”, „High Society”, „Heirs”, „Hwarang”, a obecnie występuje w popularnej dramie JTBC „Strong Woman Do Bong Soon”. Park Hyung Sik jest wznoszącą się gwiazda w przemyśle i został zauważony za swój szeroki zasięg zdolności aktorskich.

UAA wyjawiła swoje uczucie związane z nawiązaniem współpracy z aktorem, mówiąc: „Park Hyung Sik jest aktorem z rozmaitym urokiem i wspaniałymi zdolnościami aktorskimi. Możliwość współpracy z nim jest darem”.

Oświadczenie kontynuowało: „Park Hyun Sik jest utalentowanym aktorem i będziemy ciężko pracować, by pokazać jego mocne strony”. 


źr: (1)

Reklamy

6 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s