Dasom (SISTAR) mówi o swoich aktorskich ambicjach i porównywaniu do Hyeri

Na konferencji prasowej nowej tygodniowej dramy SBS, „Sister Is Alive”, Dasom z SISTAR skomentowała fakt bycia porównywaną jako aktorka do Hyeri z Girl’s Day.

Powiedziała: „Hyeri po raz pierwszy została zauważona za swój występ w ‚Repley 1988’, więc nie uważam by ludzie nas porównywali. Jestem bardzo wdzięczna każdemu, kto patrzy miło na mnie i Hyeri”.

Dasom kontynuowała mówiąc, że chcę złamać uprzedzenia związane z aktorami-idolami poprzez swoją rolę w dramie. „Drama będzie nagrywana przez długi czas, sześć miesięcy, i podczas tego czasu chcę stać się kimś kto jest odpowiedzialny i wart zaufania, zarówno w śpiewie, jak i aktorstwie. Jestem ambitna i pełna zapału, więc wierzę, że jeśli będę potrafiła skupić się przez te sześć miesięcy, osiągnę dobre wyniki”.

„Sister Is Alive” opowiada o trzech kobietach granych przez Jang Seo Hee, Oh Yoon Ah i Kim Joo Hyun, które straciły swoich ukochanych w ten sam dzień i w tym samym czasie, a które próbuje przezwyciężyć tragedię która ich spotkała. Drama to powrót po dziewięciu latach duetu Jang Seo Hee i scenarzysty Kim Soon Wook, który napisał popularną dramę „Temptation of Wife”.

„Sister Is Alive” rozpocznie emisję 15 kwietnia o 20:45 KST. 


źr: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s