Jeon Min Joo z „K-Pop Star 6” dołączy do uczestniczki „Produce 101”, Lee Soohyun w nadchodzącym girlsbandzie

Jeon Min Joo, była członkini The Ark i uczestniczka „K-Pop Star 6” przygotowuje się do ponownego debiutu i oficjalnego powrotu na muzyczną scenę.

13 kwietnia HYWY Entertainment ujawniło: „Właśnie podpisaliśmy kontrakt na wyłączność z Jeon Min Joo”. Idolka dołączy do uczestniczki „Produce 101”, Lee Soohyun i uczestniczki „I See Your Voice”, Kim Eun Bi, jako członkini w nadchodzącym girlsbandzie wytwórni.

Jeon Min Joo wyjawiła: „Jestem bardzo szczęśliwa, że podpisałam kontrakt i przygotowuje się do debiutu w girlsbandzie, który będzie już za niedługo. Dam z siebie wszystko.”

Tymczasem HYWY Entertainment wcześniej oznajmiło, że ich nadchodzący girlsband zadebiutuje w pierwszej połowie roku, zaczynając od utworu OST. Według doniesień nazwa girlsbandu zostanie ogłoszona w ciągu najbliższych tygodni.

Co myślcie o jak dotąd ujawnionym składzie grupy?


źr: (1)

Reklamy

One comment

  1. Trochę smutno, szybko polubiłam TheArk i ostatnio obchodziły 2 rocznicę debiutu i mimo rozpadu dziewczyny spotkały się razem, ale bez Min Joo (ze względów osobistych nie wzięła udziału). Teraz wiem dlaczego, skupia się już na nowej grupie. Przykro mi, bo skład TheArk OT5 był świetny razem i debiut nowego girlsbandu Min Joo krzyżuje ostatecznie szanse żeby jakaś wytwórnia podpisała kontrakt z całym TheArk.

    No nic, szczęścia im życzę w indywidualnych karierach, mega zdolne dziewczyny, szkoda żeby talent i tyle lat ciężkiej pracy się zmarnowały.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s