Nadchodzący film Siwana, „The Merciless” został zaproszony na 2017 Cannes Film Festival

Siwan uda się do Cannes we Francji, by wziąć udział w 2017 Cannes Film Festival!

Jego nadchodzący film, „The Merciless”, wyreżyserowany przez Byun Sung Hyun, a w którym występują doświadczeni aktorzy, jak Seol Kyung Goo, Kim Hee Won i więcej, został zaproszony na międzynarodowy festiwal, który odbędzie się od 17 do 28 maja tego roku.

Po usłyszeniu wiadomości o zaproszeniu dla filmu na Pokaz O Północy, Siwan oznajmił poprzez swoją agencję Plum Entertainment: „Nawet raz nie pomyślałem o ‚Cannes Film Festival’. Jestem tylko rookie aktorem, który jest przejęty samem aktem grania… jedyny sposób w jaki mogę opisać okazję jaką jest zaproszenie ‚The Merciless’ na ‚Cannes’ to to, że jest to szczęście zesłane z nieba. Mam tylko nadzieję, że wielu osobom będzie podobało się ‚The Merciless’, którego nagrywanie było tak świetnym dla mnie czasem.” 

Koreańskie filmy zaproszone w tym roku na Cannes Film Festival to „The Merciless”, „Okja” wyreżyserowana przez Bong Jun Ho, a w którym występuje Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal i inni, „The Villainess” w rolach głównych Kim Ok Bin i Shin Ha Kyun, filmy Hong Sang Soo, „Afterward” i „Claire’s Camera” – w obu główną role gra Kim Min Hee.


źr: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s