Pledis wypowiada się na temat incydentu, w który zamieszana była Kyulkyung (PRISTIN) i jeden z fanów

PRISTIN obecne ma serie fansingów oraz promuje swój debiutancki utwór „WEE WOO”. Na jednym spotkaniu z fanami, jeden z fanów chciał dać Kyulkyung szkicownik. Menadżer zabrał jednak ten szkicownik zanim Kyulkyung miała szanse do niego zajrzeć. Inni fani obserwujący fansing nagrali ten incydent i opublikowali go w mediach społecznościowych.

Okazało się, że fan przygotowywał się do wyznania swoich uczuć Kyulkyung. Jakkolwiek, wygląda na to, że w szkicowniku znajdowały się słowa podchodzące pod napastowanie seksualne. Źródło z Pledis ujawniło, że fani poinformowali zarząd o tych przyprawiającym o gęsią skórkę intencjach fana, co zaowocowało tym, że menadżer i szef agencji  pojawili się na fansingu by go obserwować.

Źródło z Pledis powiedziało: „Menadżer jako pierwszy zauważył szkicownik i powstrzymał go [przed napastowaniem seksualnym]. Wielu fanów dostarczyło wskazówek i wytwórnia planowała przyglądać się wszystkiemu z bliska. Szef agencji pojawia się często na fansingach. Z niedawnym incydentem z ukrytą kamerą i GFRIEND, chcieliśmy być szczególnie ostrożni, jako że kwestie seksualne mogą wystąpić, kiedy mamy do czynienia z dużą ilością męskich fanów. Chcąc zapobiec takim incydentom powiadomiliśmy o obowiązku używania oficjalnego języka itd”.

Co myślicie o tej sprawie?


źr: (1)

Reklamy

2 comments

 1. Skąd fani mogli wiedzieć, że tam są „słowa pochodzące pod napastowanie seksualne”? Chwalił się czy co? Ale jeśli faktycznie były tam takie treści, to powinni go wyprowadzić z fansignu i jakiś ochroniarz/menadżer powinni z nim porozmawiać. Do tego dodać go na czarną listę, że już nie będzie mógł uczestniczyć w fansignach.

  Ja rozumiem, że boją się o dziewczyny, ale obowiązek używania koreanskiego to trochę przesada.
  Co sie stało Gfriend?

  Polubienie

  • Możliwe że się chwalił, albo po prostu jego postępowanie świadczyło że w tym szkicowniku normalne rzeczy raczej nie będą, poza tym później może ktoś to przeglądnąć i jeśli będzie ok to jej oddać, możliwe że nawet sama będzie się o to dopytywać. Jak dla mnie to bardzo dobrze, że tak się tym zainteresowali i o dziewczyny zadbali, to naprawdę dobrze o nich świadczy. Co do języka chodzi o oficjalną formę, myślę, że jak będzie zagraniczny fan to nie będą mu z tym robić problemów.

   Co do Gfriend. Jeden z fanów na spotkaniu miał w okularach minikamerkę, dopiero któraś dziewczyna z kolei zorientowała się że jest coś nie tak i je sprawdziła, są po prostu na tyle niezauważalne. I dla mnie to zachowanie też było mocno nieodpowiednie, takie nagrywanie dziewczyn z tak bliska bez ich wiedzy.

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s