Autor

Na sam początek zacznijmy może od tego kim jest właściwie „Autor” i czym się on tak dokładnie zajmuje.

Autor jest osobą, która tworzy artykuły na KpopLive Polska, może on być tłumaczem, który tłumaczy newsy, ale może on także zajmować się zakładką „Kultura Azjatycka”. Jednak jego najważniejszym zadaniem jest tworzenie artykułów, które zostaną automatycznie własnością bloga.

Niestety często się zdarza, że artykuły są po prostu kopiowane. Jeśli taka sytuacja się zdarzy, mamy niestety problemy z innymi stronami. Osoby, które dokonały się takiego czynu będą natychmiast usuwane.

Jeśli chodzi o ilość artykułów, które mają pojawić się na stronie jest w tych dwóch przypadkach różna. Jeśli tłumacz i osoba zajmującą się zakładką o kulturze, nie doda nic na bloga przez dwa tygodnie i nie powiadomi o tym administracji automatycznie zostanie usunięta. Za nikim nie będziemy latać i upominać go. Osoba zajmująca się tłumaczeniem na blogu powinna opublikować przez dwa tygodnie 5 postów. Ci, którzy zajmują się zakładką o kulturze, powinni opublikować dwa posty. 

Autor może także dodawać artykuły o kulturze lub tłumaczyć newsy, ale musi on nadal zajmować się swoimi obowiązkami. W tym przypadku nie trzeba się kontaktować z administracją. 

Niestety pamięć bloga jest od dłuższego czasu pełna, dlatego prosimy kopiować zdjęcia z danej strony i je po prostu wklejać do postu. Proszę nie zapomnieć dodać źródła.

Osoba zajmująca się także edytowaniem wpisów, powinna przeczytać również regulamin o „redaktorach”.

REGULAMIN

 • Posty dodawane przez autorów, które reklamują ich prywatne strony, nie są tu mile widziane.
 • Administrator może całkowicie odebrać prawa do tworzenia na blogu, jeśli nie wypełnia się swoich obowiązków lub łamie się regulamin.
 • Osoby nie dodające postów na bloga przez okres dwóch tygodni, automatycznie zostają usunięte z załogi (MV nie zaliczają się do postów).
 • Każdy admin ma obowiązek pod koniec wpisu podać źródło, na którym się wzorował, bądź tłumaczył.
 • Tylko Administratorzy mogą usuwać komentarze (robią to, jeśli została w nich naruszona kultura osobista oraz złamany regulamin).
 • Jeśli usuwa się post, należy poinformować o tym autora postu, jeśli jest to możliwe (nie jest wymagana zgoda autora).
 • Posty usuwamy tylko wtedy, jeśli zawierają dużo błędów, są niezgodne z prawem, nie mają podanego źródła lub powtórzyły się.
 •  Autorzy, którzy przeszli staż, mogą (ale nie muszą) dodać wpis powitalny.
 • Wszystkie wpisy dodane na bloga są jego własnością. (jeśli ten punkt zostaje złamany to, jest to przykre, bo tworzymy nie dla nas, a dla czytelników).
 • Osoby, które skopiowały artykuł z jakiejś strony bez dodania źródła, zostaną natychmiast usunięte. 
 • By dodać schludnie materiał filmowy na bloga, należy poprzedzić go grafiką. Jeśli ktoś zobaczy, że zamiast obrazka, na miniaturce pojawia się szare tło z białymi paskami, musi zrobić screenshota i wstawić przed filmem.

Bildergebnis für g/dragon

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s