5 najlepszych wokalistów SM Entertainment wybranych przez Yesunga (Super Junior)

18 kwietnia Yesung z Super Junior był gościem w „Kim Shin Young’s Hope Song at Noon” MBC FM4U i podzielił się historiami nie tylko o swoim nowym solowym albumie, ale także o pięciu najlepszych wokalistach SM Entertainment i swoim związku z innymi członkami Super Junior.

Podczas gry, w której musiał odpowiadać na pytania tylko „tak” lub „nie”, został zapytany: „Myślisz, że jesteś jednym z pięciu najlepszych wokalistów SM?”. Idol żartobliwie odpowiedział „tak”, wyjaśniając: „Jeśli opiera się to tylko na umiejętnościach wokalnych, tak, jako że jestem najlepszy w Super Junior. Ale jeśli chodzi o sprzedaż albumów, to jeszcze nie”.

Zapytany o wybranie pięciu najlepszych wokalistów SM, Yesung na początku się ociągał, ale ostatecznie wymienił (w przypadkowej kolejności) Jonghyuna z SHINee, Taeyeon z Girls’ Generation, EXO-CBX, Wendy z Red Velvet i balladowy unit Super Junior, KRY. Dodał: „Nawet wspomnienie takich piosenkarzy jak BoA jest okazaniem braku szacunku, więc jej nie wymieniłem. I Taemin z SHINee w tych dniach także jest wspaniały.”

Yesung właśnie rozpoczął swoją dramę „Voice” i niespodziewanie udowodnił, że jest utalentowanym aktorem. Ujawniając, że jest fanem dramy, DJ Kim Shin Young powiedział: „Powiedziałem Shindongowi, że nie wiedziałem, że jesteś tak dobrym aktorem, a on odpowiedział: ‚Jego aktorstwo się polepszyło, ale jego umiejętności wokalne znacząco się pogorszyły’.”

Yesung wyjaśnił, że członkowie Super Junior zazwyczaj mówią do siebie w taki ostry sposób i podzielił się podobną historią o Kyuhyunie. Kiedy Yesung zapytał Kyuhyuna o zaśpiewanie na jego nowej piosence „At the Time”, Kyuhyun powiedział mu, „Zrobiłeś tą piosenkę, by śpiewać samemu, prawda? To nie jest piosenka w moim stylu, ale pomogę ci.”

„Lubimy dokuczać sobie nawzajem”, powiedział Yesung.

Tymczasem Yesung powrócił z nowym solowym albumem „Spring Falling”.


źr: (1)

Reklamy

5 comments

 1. Widziałam na OH burzę, że kogoś tam nie wymienił, ale to są po prostu jego opinie i miał tylko 5 miejsc na liście.

  Te złośliwości wśród członków SuJu świadczą tylko o tym jak blisko są ze sobą, jak czują się swobodnie i jakie bezpośrednie relacje ich łączą, oby ich przyjaźń trwała dalej. Gdy zaczną być sztucznie uprzejmi wobec siebie, wtedy dopiero będziemy mogli zacząć się martwić 🙂

  Polubienie

 2. SM ma tylu dobrych wokalistów że wymienić 5 nie jest łatwo 😉 A tak poza tym to ta drama „Voice” już się skończyła z miesiąc temu czy jakoś tak ? Więc już bardziej pasuje „dopiero zakończył” 😀

  Polubienie

 3. Jaki sprytny, mówiąc o KRY i CBX zawarł w tych dwóch niby miejscach aż 6 osób xD Ale to pokazuje jak ciężko wybrać te zaledwie 5 osób i sama bym chyba sie nie zdecydowała.
  Co do SuJu, bardzo cieszy mnie wiadomość o ich dobrych relacjach, to dobrze świadczy ^_^

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s