JeA (Brown Eyed Girls) za pomocą oszałamiających teaserowych zdjęć ogłasza wydanie nowego singla

JeA z Brown Eyed Girls planuje powrócić jako solowa artystka z remakiem „You Are Different”.

JeA zaznaczył się jako balladowa piosenkarka z takimi singlami jak „Bad Girl” i „You O’Clock” w 2016 roku i planuje kontynuować tą drogę z nadchodzącym remakiem.

„You Are Different” zostało zaśpiewane przez Han Ye Seul i oryginalnie jest soundtrackiem sitcomu MBC z 2004 roku, „Nonstop 4”. Skomponowana i napisana przez Yoon Jong Shina piosenka jest po dziś dzień kochana za łagodną melodie, bliski tekst i melodyjny głos Han Ye Seul.

Mystic Entertainment oznajmiło: „To będzie piosenka, która pokaże łagodniejszą stronę głosu JeA. Piosenka zostanie wydana później tego miesiąca”. Wytwórnia dołączyła do tego ogłoszenia serie pięknych teaserowych zdjęć piosenkarki.

JeA będzie mieć także swój koncert „Side by side, Facing each other” z piosenkarzem i tekściarzem R&B, Chancellor w dniu 13 maja o 19:00 KST na Hyundai Card Understage w Seulu. Duet planuje wymieszać solowe i wspólne występy, by sprawić przyjemność swojej publiczności.

JeA z Brown Eyed Girls wydała swój pierwszy solowy album „Just JeA” w 2013 roku i od tego czasu brała udział w różnych projektach albumów i OST do dram, kształtując swoją pozycję jako solowa artystka.


źr: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s