Yunho (TVXQ) wychodzi z wojska i mówi, „To tylko początek dla TVXQ”

Yunho z TVXQ nareszcie wyszedł z wojska!

20 kwietnia Yunho powiedział prasie po wyjściu z 26. Zmechanizowanej Dywizji Piechoty Yangju: „To skomplikowane, bo czuję jakby czas się zatrzymał i teraz zaczął tykać od nowa”. Powiedział czule: „Mogę pewnie powiedzieć, że życie w armii było dobrą zabawą. To był czas, w którym mogłem opowiedzieć historie o U-Knowu Yunho i dorastać jako człowiek, Jung Yunho.”

Yunho powiedział o swoim koledze z grupy, Changminie, który wciąż czeka na swoje zwolnienie w sierpniu, „Byłem wstanie ciężko tam pracować dzięki fanom, którzy wierzyli w TVXQ. Myślę, że Changmin poradzi sobie tak samo dobrze”. Następnie powiedział swoim fanom: „Proszę, oczekujcie kompletnego TVXQ. To tylko początek.”

Zapytany o girlsband, który dał my najwięcej siły, powiedział: „Wiedziałem, że oto zapytacie. Myślę, że było to Red Velvet.” Wybrał także jedzenie, które chcę zjeść najbardziej, a są to jjajangmyun, czarna fasola i makaron. Zaśmiał się, mówiąc: „Co dziwne, chcę to zjeść w tym momencie. Chcę także napić się trochę Coli.”

Yunho rozpoczął służbę wojskową w lipcu 2015 roku i wiele osiągnął przez 21 miesięcy w armii – został najlepszym trainee, wybrano go na żołnierza specjalnej klasy i został honorowym mieszkańcem Yangju, gdzie zakończył swoją przykładową służbę.

Pomimo że pogoda nie dopisała, ponad 1000 fanów przyszło przywitać gwiazdę po powrocie z armii.

Witaj z powrotem Yunho!


źr: (1)

Reklamy

3 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s