K.A.R.D zostało globalnym ambasadorem smartfona LG Electronics, G6

21 kwietnia DSP Media ogłosiło, że K.A.R.D zostało wybrane na globalnego ambasadora smartfona LG Electronics, G6 . Koedukacyjna grupa została zauważona dzięki swojemu potencjałowi, pomimo że jeszcze oficjalnie nie zadebiutowała.

Wszystkie przyszłe projekty K.A.R.D, w tym nadchodzący teledysk do trzeciej części ich projektu „Rumor”, będą tworzone i rozpowszechniane w ramach kolaboracji z LG G6.

Reprezentant LG oznajmił: „Zdecydowaliśmy wybrać K.A.R.D na naszego globalnego ambasadora, ponieważ mają oni mocne fundamenty, które pozwalają im tworzyć wyszukaną muzykę i występy, i wierzymy, że każdy członek ma nieograniczony potencjał, a ich indywidualny urok pasuje idealnie do wizerunku G6.”

K.A.R.D to czteroosobowa grup (BM, J.Seph, Somin i Jiwoo), która jest obecnie w trakcie promocji swojego trzystopniowego debiutanckiego projektu. Wydali swoją pierwszą piosenkę „Oh NaNa” w grudniu 2016 roku i spotkała się ona ze znakomitym przyjęciem, podobnie jak ich drugi utwór, „Don’t Recall”, do którego teledysk przekroczył 10 milionów wyświetleń na YouTubie w 17 dni, a sama piosenka zajęła wysokie miejsce na listach iTunes na całym świecie. Pomimo że oficjalnie jeszcze nie zadebiutowali, K.A.R.D radzi sobie niezwykle dobrze na światowej scenie, szczególnie jak na grupę rookie.

Grupa potwierdziła już zagraniczną trasę, która zabierze ich do 11 miast w czterech krajach (USA, Kanada, Brazylia i Meksyk). Bilety wyprzedały się w dwie minuty, co tylko potwierdza popularność K.A.R.D zagranicą.

K.A.R.D powróci z trzecią częścią debiutanckiego projektu, „Rumor” już 24 kwietnia o 12:00 KST i fani z całego świata są podekscytowani zobaczeniem z jaką muzyką grupa powróci.


źr:(1)

Reklamy

One comment

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s