Mark (GOT7) o modzie, „Law Of The Jungle” i nadchodzącym koncercie

Mark z GOT7 niedawno spotkał się z Dazed Magazine, by zapozować po raz pierwszy w solowej sesji zdjęciowej.

Znany z bycia członkiem GOT7 , zainteresowany modą, pokazał kilka różnych strojów w swój własny, unikalny sposób, ukazując swój potencjał jako nadchodzącej gwiazdy mody.

Zapytany, na czym skupia się najbardziej w stylizacjach, odpowiedział: „Wygodne ciuchy są zawsze najlepsze. Szczególnie, gdy musimy dużo latać, mam tendencję do unikania ciuchów, które mogą wyglądać dobrze, ale są niewygodne. Preferuje wygodnie i stylowo.”

Mark także mówił o swoich ostatnich doświadczeniach w „Law of the Jungle” w Nowej Zelandii: „Ponieważ w ciągu dnia musieliśmy znaleźć jedzenie i zbudować schronienie, nie miałem czasu nawet pomyśleć o swoim telefonie czy internecie. Chciałem jak najszybciej wrócić do Seulu i zjeść gulasz kimchi (kimchi jjigae) i pikantne ciastka ryżowe (ddeokbokki).”

Mówiąc o czerwcowym koncercie GOT7 w Japonii, Mark podzielił się swoim podekscytowaniem: „Kiedy kilka lat temu otwieraliśmy tam koncert 2PM, zastanawialiśmy się, kiedy my będziemy wstanie mieć taki koncert. Nareszcie występujemy na swoim własnym koncercie na tej samej scenie, wiec jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni”.

Resztę wywiadu i zdjęć Marka znajdziecie w majowym numerze Dazed Magazine!


źr: (1)

 

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s