Sorn (CLC) założyła kanał na Youtube, który będzie nadawać na żywo!

#CLC [#손] Hello to all CLC fans from all around the world! I am Sorn and today I have a very special announcement to make. Over the past few months, I have been preparing my very own youtube channel. After talking to the company and with the HUGE amount of support from our staff members, we have created Cube’s 1st live streaming channel called <PRODUSORN> which will be another sub channel from United Cube. The purpose of this channel is to not only entertain, but to also educate and inspire anyone with a dream to become anything they aspire to be. I welcome ANYONE and EVERYONE to watch my channel. I will be telling you guys my personal stories about the struggles and challenges that I have faced before I became a member in CLC. I hope that you guys will enjoy my stories and find them somewhat helpful. My first streaming will be on April 21th @ 7:00pm (KST). If possible, I'll be streaming every Tuesday and Friday. So please make sure to show your support and stay tuned to more updates!! 안녕하세요. 전세계 모든 CLC 팬 여러분! CLC 손(Sorn)입니다. 오늘 아주 특별한 발표를 할까 합니다. 지난 몇 달 동안 저만의 유튜브 채널을 준비해 왔는데요. 유튜브 큐브 오피셜 채널의 또 하나의 서브 채널이자, 큐브의 첫 번째 라이브 스트리밍 채널인 <프로듀손(PRODUSORN)>을 만들게 되었습니다. <프로듀손>을 통해서 CLC 멤버가 되기 이전에 어려움에 직면했던 순간들과 도전들 등 저의 개인적인 이야기를 해볼까 합니다. 저의 이야기를 통해 조금이나마 도움이 되길 바라며, 여러분들과 함께 소통해 나갈 생각입니다! 첫 방송은 4월 21일 7:00 pm (KST)에 시작될 예정입니다. 별 일 없으면 매주 화요일과 금요일에 진행할 예정이니, 앞으로 많은 관심과 응원 부탁 드립니다.

A post shared by CLC 씨엘씨 (@cube_clc) on

Sorn ogłosiła fanom, że po rozmowie z jej wytwórnią (CUBE ENT.) zdecydowała się otworzyć kanał na Youtube, który będzie nadawać na żywo.

Tłumaczenie wpisu: 

Cześć wszystkim fanom CLC z całego świata! Jestem Sorn i dzisiaj mam bardzo specjalne ogłoszenie. W ostatnich kilku miesiącach, przygotowywałam się do założenia swojego kanału na youtube. Po rozmowie z wytwórnią i z bardzo wspierającymi pracownikami [wytwórni], zdecydowaliśmy się założyć pierwszy w CUBE kanał na Youtube,będzie nadawany na żywo, który nazwałam , który będzie pod-kanałem kanału United Cube.

Celem tego kanały nie jest tylko rozrywka, ale także edukowanie i inspirowanie, każdego kto ma marzenia aby stał się tym kim chciałby zostać. Zapraszam każdego i wszystkich do obejrzenia mojego kanału. Opowiem wam o moich prywatnych historiach, o wzmaganiach i wyzwaniach, przed tym jak stałam się członkinią CLC. Mam nadzieję, że spodobają wam się moje historię i staną się dla was użyteczne. 

Pierwszy odcinek będzie nadawany 21 kwietnia o 7:00pm (KST). Jeśli dam radę to będę nadawać w każdy wtorek i piątek. Proszę o wsparcie i bądźcie na bieżąco z moimi aktualizacjami. 

Dzisiaj pojawił się pierwszy odcinek z angielskimi napisami. Sorn opowiada o swojej przygodzie z K-POP’em.

Tu w urywkach:

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s