Z okazji swoich urodzin, Sunggyu (INFINITE) otrzymał kreatywny prezent od swoich fanów

28 kwietnia w internecie pojawił się post mówiący o unikalnym prezencie, jaki fani przygotowali dla Sunggyu z INFINITE na jego urodziny.

Post wyjaśnia, jak fani przekształcili kino w „teatr o tematyce-Sunggyu” w ramach świętowania urodzin Sunggyu. Kiedy bywalcy kina wchodzą do środka witani są banerami Sunggyu oraz pamfletami zdjęć. Dodatkowo, zdjęcia Sunggyu z sesji zdjęciowych dla  magazynów, także są rozwieszone wzdłuż długiej ściany przy wejściu.

Kolejną niespodzianką w ramach świętowania urodzin idola była wiadomość zawarta na biletach do kina: „Wszystkiego najlepszego dla Sunggyu, pięknego jak wiosenny kwiat. Bądź zawsze szczęśliwy z Inspirits!”

Ten specjalny „teatr o tematyce-Sunggyu” można zobaczyć w kinie Kangbyun CGV. Wystawa rozpoczęła się 13 kwietnia i pozostanie do 30 kwietnia.

Tymczasem Sunggyu minionego miesiąca musiał przerwać działalność z powodu urazu. Zostało powiedziane, że INFINITE oryginalnie planowało comeback na maj 2017 roku, ale to musi zostać jeszcze potwierdzone, żadna konkretna data nie została jeszcze ujawniona.


źr: (1)

 

 

Reklamy

One comment

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s