Wytwórnia Apink podejmie zdecydowane kroki prawne przeciwko złośliwym komentatorom

Wytwórnia Apink, Plan A Entertainment, obiecała, że podejmie kroki prawne przeciwko złośliwym komentatorom, szczególnie po ostatnich wydarzeniach.

Ujawnili: „Ponieważ pojawiły się komentarze o molestowaniu seksualnym, fałszywe plotki i zniesławienia wobec naszych artystów, które przekraczają granice, będziemy reagować silnie. Nie będzie pobłażliwości.”

Dodali: „Proces przeciwko tym złośliwym plotkom jest już w toku. Zebraliśmy już wszystkie dokumenty, które są konieczne w tej sprawie, aby kontynuować działania i podejmiemy zdecydowane działania prawne, aby zapobiec podobnym incydentom w przyszłości.”

Tymczasem Plan A Entertainment ostrzegło złośliwych komentatorów już wcześniej – jakkolwiek, jako że ilość okropnych komentarzy nie zmniejszyła się, zdecydowało się na podjęcie kroków prawnych.

Ta decyzja została podjęta krótko po tym, jak młodsza siostra członkini Apink, Son Naeun została celem nieodpowiednich i złośliwych komentarzy, o czym idolka wypowiedziała się na swoim prywatnym Instagramie. 


źr: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s