Bada (S.E.S) mówi o swoim mężu i ich historii miłosnej w „Please Take Care Of My Refrigerator”

Bada z S.E.S pojawiła się w pierwszym programie rozrywkowym od czasu jej ślubu w tym roku. Odcinek „Please Take Care of My Refrigerator” JTBC zostanie wyemitowany w maju i ujawni lodówki Bady i Solbi.

Podczas programu Bada otworzyła się na temat bycia ostatnią członkinią S.E.S, która wyszła za mąż. W marcu poślubiła swojego męża, który jest dziewięć lat młodszy od niej i podobno wygląda jak aktor Park Bo Gum.

Piosenkarka mówiła o wszystkim, zaczynając od tego jak się spotkali aż do momentu ślubu, zaczynając  z: „Po pierwsze, z powody naszej różnicy wieku byłam niepewna, czy w ogóle umawiać się z moim mężem”. Zaskoczyła wszystkich kiedy powiedziała, że jej zdrobnienie dla męża do „Dziadek”, kiedy jej to „Baby (dziecko/kochanie)”.

Solbi ujawniła, że spotkała męża Bady i opisała go tak: „Jest mężczyzną, który sprawia, że twoje serce szybciej bije poprzez samo bycie. Mimo że jest młodszy od Bada jest bardzo odpowiedzialny i jest kimś, kto jest bardzo wyrozumiały”. 

Cała historia Bady i jej męża oraz ich miłosnej historii zostanie ujawniona 1 maja o 21:30 KST w „Please Take Care of My Refrigerator” JTBC.


źr: (1)

Reklamy

One comment

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s