[MV] EXO-CBX – Ka-CHING! (japoński debiut)

Reklamy

3 comments

 1. Rytm chwytliwy choć nie mam bladego pojęcia o czym jest piosenka i jak zawsze zamknięci w 4 ścianach tylko z efektami :/ SM nooo

  Polubienie

 2. Proszę proszę jaka miła niespodzianka. Piosenka nieskomplikowana ale przyjazna dla ucha i chwytliwa. Fajnie się mi jej słucha i myślę żę się polubimy. W teledysku wyglądają bosko, szkoda jednak, że postawiono głównie na green screena czy co to tam jest. Fajny układ taneczny, zwłaszcza ten uroczy ;taniec pingwina; w wykonaniu Chena xD I jak ktoś zauważył, zdecydowanie za mało Chena, ale pewnie biedak źle się sprzedaje w Japonii, innego powodu nie widzę, bo zdolności to on ma.
  Żebym tylko jeszcze wiedziała o czym ta piosenka…

  Polubienie

 3. Ta piosenka jest odpowiedzią, co myślało sobie SM wypuszczając EXO-CBX w Japonii? – Ka-ching ;P

  EXO to jakość sama w sobie, a ten kawałek w ich wykonaniu jest najlepszym dowodem. Chłopcy są mega zdolni, dodali charyzmy i energii do przeciętnej piosenki, porywając nas ze sobą nawet przy tak wyrwanym z kosmosu koncepcie. Chociaż piosenka nie dawała im zbyt wielu możliwości, to wykorzystali absolutnie maksyma;lnie każdą szansę żeby zabłysnąć wokalnie i pokazać, że stać ich na coś więcej niż powtarzanie „Ka-ching”. Wsadzili ich do pustego pudła z green screenem, a oni i tak swoimi osobami, swoimi ruchami, swoim nastawieniem zawładnęli sceną, wypełnili pustkę i przykuwają naszą uwagę. To świetnie o nich świadczy jako o artystach, ale słabo o SM jako wytwórni. Wciskają im coraz słabszy materiał z nastawieniem, że EXO i tak wszystko sprzeda. Boję się tego, bo moi kochani chłopcy zasługują na coś lepszego, wiem że mogą pokazać jeszcze o wiele więcej i dalej się rozwijać.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s