Pojawiły się doniesienia o dołączeniu Park Bom do The Black Label, odpowiedź YG

YG Entertainment zaprzeczyło, że Park Bom dołączy do The Black Label producenta YG, Teddy’ego.

1 maja media doniosły, że Park Bom podpiszę kontrakt z The Black Label.

Zapytane o te doniesienia, YG Entertainment odpowiedziało: „Nie było żadnych zmian w kontraktach od wygaśnięcia kontraktu Park Bom z YG. Z tego co wiemy, nie ma planów zawarcia z nią kontraktu w The Black Label”. 

Kontrakt Park Bom z YG Entertainment wygasł w listopadzie 2016 roku. Od tego czasu idolka regularnie kontaktuje się z fanami poprzez media społecznościowe i niedawno opublikowała podpisany album od Gong Minzy na swoim Instagramie wraz z wiadomością wspierającą jej byłą koleżankę z 2NE1.

 


źr: (1)

Reklamy

6 comments

 1. Napisała, że nie długo wróci i wszystko zależy od Teddyego. YG twierdzi co innego. Najlepsze jest to, że Bom jest znana z prawdomówności i szczerości, więc o co chodzi YG? A może zamiast w agencji Teddyego Bom jest u Tablo? Przykro mi z jej powodu tymbardziej jak sobie przypomnę jak bardzo starała się by dołączyć do YG a oni ją potraktowali jak psa. Najbardziej boli mnie fakt, że nic nie zrobili z skandalem którego przyczyną były tabletki zakazane w Korei a dozwolone w USA. Nie zrobili poprostu nic a skandal GD z paleniem marichuany potrafili zatuszować w pół roku 😦

  Polubienie

 2. Parę dni temu ogólnodostępna zrobiła się nowa gra YG o nazwie beat evo yg. Tam każdy artysta yg ma swoją kartę, którą potem ulepszasz, żeby mieć lepsze wyniki. Bom była pokazana w oficjalnym trailerze tej gry parę miesięcy temu, a teraz 2ne1 w grze jest przedstawione nagle jako zespół DWUOSOBOWY, a kartę Bom, która była jeszcze w wersji beta, dostępnej na próbę w Azji, po prostu usunięto. Niby dlaczego, jeśli Bom nadal jest w yg? To oficjalna gra wytwórni, przez nią sponsorowana i co, usunęli z niej Bom bez powodu?

  Nawet sama Bom odpisała fanowi na tt, że informowała yg o rozmowach z teddym. Yg kręci i tyle.

  Polubienie

 3. Co do tej gry no to odeszla z AGENCJI dlatego zapewnie usunęli jej postać. Nie wiem mam nadzieję ze jednak Teddy wezmie ja pod swoje skrzydła. Bo drogi do innych agencji to ma chyba spalone…

  Polubienie

 4. Ogromnie jej współczuję, wygląda na to że ostro ją wykiwali. Konkretne treści tych wiadomości są tym bardziej przykre, bo stawiają Bom w kiepskim świetle, a oświadczenie z YG tylko podkreśla domniemania, że Bommie ma urojenia i żyje we własnym świecie 😦

  Bom jest szczera i możliwe, że ktoś coś jej obiecał zakulisowo, a ona za wcześnie się pochwaliła dobrymi nowinami. Chciała dobrze, ma dużo zapału, ale jednak jak widać agencja nie ma chęci jej pomóc. To straszne, bo ona dla YG family gotowa była poświęcić wszystko i zaufała im, a oni ją porzucili w kryzysie, który sami pogłębili nienależycie zajmując się wyjaśnieniem tego nieporozumienia sprzed lat.

  Obawiam się, że jakiekolwiek odbudowujące się nadzieje na powrót Bom, zostały pogrzebane tą nieprzyjemną akcją. Pogrążyli ją jako osobę i jako artystkę, podkreślając po raz kolejny, że jej nie chcą, podważając medialnie jej wiarygodność oraz zdrowie psychiczne.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s