VAV podzieliło się interesującą metodą, której użyją do promowania swojego najnowszego albumu

Wczoraj VAV wydało swój najnowszy utwór „Flower(You)”. 3 maja grupa ogłosiła,jak planuje promować swój najnowszy album.

Poprzez transmisję na Naver V Live, VAV skontaktowało się ze swoimi fanami i powiedziało: „Mamy nadzieję, że polubicie naszą nową piosenkę ‚Flower’, tak samo jak lubiliście nasz wcześniejszy utwór, ‚Venus’.” Wspomnieli także: „Ten album jest inny od wcześniejszego z powodu betów reggae, które pojawiają się w naszej piosence”. 

Kiedy fan zapytał ich: „Kiedy będziemy mogli zobaczyć was promujących nową piosenkę”, VAV odpowiedziało: „Planujemy skupić się raczej na występach ulicznych niż na oficjalnych występach telewizyjnych podczas promocji tego albumu”.

W czasie, gdy media są dostępne wszędzie wokół nas, wybranie przez VAV występów ulicznych jako głównej metody promocji jest interesujące. Co myślicie o ich ambitnej decyzji?


źr: (1)

 

Reklamy

6 comments

 1. Przykro mi to mówić, ale wydaje mi się, że to kiepski pomysł. To młoda, mało znana grupa, a media i telewizja to dość mocny punkt promocyjny. Jeśli z niego zrezygnują może to się odbić na ich promocji. Nie będzie ona tak owocna. Ale z drugiej strony, fani, którzy się wybiorą na te uliczne występy będą zachwyceni.

  Polubienie

  • Jednak właśnie, chłopaki chyba chcą pokazać się od strony takiej bardziej naturalnej, mnie „wyuczonej” i mniej wymuszonej niż w programach. Na takich promocjach są blisko z fanami i każdy kto przyjdzie na taki występ ma okazje poznać ich w większym stopniu jako ludzi, którzy kochają to co robią a nie jako idoli stresujących sie na scenie programu muzycznego wiedząc, że i tak nie wygrają.
   To chyba lepszy sposób na promocje w ich przypadku. Każdy na ulicy może się zatrzymać i popatrzeć, w telewizji ludzie mogą po występie swojego ulubieńca przełączyć kanał lub pominąć występ grupy której nie znają.
   Tutaj jak widzisz kogoś występującego na ulicy z czystej ciekawości podchodzisz. W taki sposób mogą zebrać silny w swoich działaniach i mocno związany z zespołem fandom. W programach widzisz to, co chce pokazać wytwórnia, widzisz w dużym stopniu zachowania wyuczone, zachowania takie na jakie pozwalają im media. W promocjach ulicznych chłopaki mimo wszystko mają więcej „luzu” i mogą pokazać więcej.

   Polubienie

 2. Według mnie to dobry pomysł, dużo więcej Koreańczyków ich zobaczy, i starsze pokolenie i to młodsze. Skupiają się teraz by zdobyć fanów z Korei, jak zyskają popularność to pewnie pójdą do programów muzycznych. Wydaje mi się, że nie chcą też iść do programów, ponieważ mają świadomość, że z małym fandomem nie mają szans na wygraną.

  Polubienie

 3. Według mnie to jest niezły pomysł,ponieważ jeśli jakiś ich występ będzie szczególnie dobry,będzie przyciągał uwagę i pioseneka spodoba się szerszej publiczności to może im się naprawdę udać. Moim zdaniem czasami internet umie lepiej promować niż telewizja. To już zależy od samego zespołu i tego czy trafią w gust Koreanczykow. Ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.

  Polubienie

 4. VAV robili już to wcześniej i myślę, że dzięki temu fandom jest w jakiś sposób bliżej z chłopakami niż podczas promocji w programach. Wiem co chcą zrobić i za to ich cenie. Chęć zbliżenia się do fanów i „pogłębienia” relacji z nimi wychodzi na plus. Robią to dobrze i myślę, że w taki sposób zbliżą ludzi do siebie a inni fani (kurde przykład mnie XDD) będą zachęcać do kochania VAV. Zbierze się większy fandom i wtedy pójdą z czymś o WIEEELEEEE lepszym do programów.
  (Ogólnie VAV od debiutu jest bardzo blisko z fanami i to kurde jest mega kochane i jak najbardziej na plus, takiego zespołu aż żal nie wspierać)
  ps. sorki za brak spójności mojej wypowiedzi XD

  Polubienie

  • Nie chwila, źle się wyraziłam. „[…] a inni fani (kurde przykład mnie XDD) będą zachęcać do kochania VAV.”
   Chciałam powiedzieć, że VAMPZ, które są z chłopakami od jakiegoś czasu mogą zachęcać pokazując relacje zespołu z fanami do kochania ich swoich znajomy, rodzine, klase itp

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s