VAV podzieliło się interesującą metodą, której użyją do promowania swojego najnowszego albumu

Wczoraj VAV wydało swój najnowszy utwór „Flower(You)”. 3 maja grupa ogłosiła,jak planuje promować swój najnowszy album.

Poprzez transmisję na Naver V Live, VAV skontaktowało się ze swoimi fanami i powiedziało: „Mamy nadzieję, że polubicie naszą nową piosenkę ‚Flower’, tak samo jak lubiliście nasz wcześniejszy utwór, ‚Venus’.” Wspomnieli także: „Ten album jest inny od wcześniejszego z powodu betów reggae, które pojawiają się w naszej piosence”. 

Kiedy fan zapytał ich: „Kiedy będziemy mogli zobaczyć was promujących nową piosenkę”, VAV odpowiedziało: „Planujemy skupić się raczej na występach ulicznych niż na oficjalnych występach telewizyjnych podczas promocji tego albumu”.

W czasie, gdy media są dostępne wszędzie wokół nas, wybranie przez VAV występów ulicznych jako głównej metody promocji jest interesujące. Co myślicie o ich ambitnej decyzji?


źr: (1)

 

Advertisements

6 comments on “VAV podzieliło się interesującą metodą, której użyją do promowania swojego najnowszego albumu

 1. Przykro mi to mówić, ale wydaje mi się, że to kiepski pomysł. To młoda, mało znana grupa, a media i telewizja to dość mocny punkt promocyjny. Jeśli z niego zrezygnują może to się odbić na ich promocji. Nie będzie ona tak owocna. Ale z drugiej strony, fani, którzy się wybiorą na te uliczne występy będą zachwyceni.

  Lubię

  • Jednak właśnie, chłopaki chyba chcą pokazać się od strony takiej bardziej naturalnej, mnie „wyuczonej” i mniej wymuszonej niż w programach. Na takich promocjach są blisko z fanami i każdy kto przyjdzie na taki występ ma okazje poznać ich w większym stopniu jako ludzi, którzy kochają to co robią a nie jako idoli stresujących sie na scenie programu muzycznego wiedząc, że i tak nie wygrają.
   To chyba lepszy sposób na promocje w ich przypadku. Każdy na ulicy może się zatrzymać i popatrzeć, w telewizji ludzie mogą po występie swojego ulubieńca przełączyć kanał lub pominąć występ grupy której nie znają.
   Tutaj jak widzisz kogoś występującego na ulicy z czystej ciekawości podchodzisz. W taki sposób mogą zebrać silny w swoich działaniach i mocno związany z zespołem fandom. W programach widzisz to, co chce pokazać wytwórnia, widzisz w dużym stopniu zachowania wyuczone, zachowania takie na jakie pozwalają im media. W promocjach ulicznych chłopaki mimo wszystko mają więcej „luzu” i mogą pokazać więcej.

   Lubię

 2. Według mnie to dobry pomysł, dużo więcej Koreańczyków ich zobaczy, i starsze pokolenie i to młodsze. Skupiają się teraz by zdobyć fanów z Korei, jak zyskają popularność to pewnie pójdą do programów muzycznych. Wydaje mi się, że nie chcą też iść do programów, ponieważ mają świadomość, że z małym fandomem nie mają szans na wygraną.

  Lubię

 3. Według mnie to jest niezły pomysł,ponieważ jeśli jakiś ich występ będzie szczególnie dobry,będzie przyciągał uwagę i pioseneka spodoba się szerszej publiczności to może im się naprawdę udać. Moim zdaniem czasami internet umie lepiej promować niż telewizja. To już zależy od samego zespołu i tego czy trafią w gust Koreanczykow. Ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.

  Lubię

 4. VAV robili już to wcześniej i myślę, że dzięki temu fandom jest w jakiś sposób bliżej z chłopakami niż podczas promocji w programach. Wiem co chcą zrobić i za to ich cenie. Chęć zbliżenia się do fanów i „pogłębienia” relacji z nimi wychodzi na plus. Robią to dobrze i myślę, że w taki sposób zbliżą ludzi do siebie a inni fani (kurde przykład mnie XDD) będą zachęcać do kochania VAV. Zbierze się większy fandom i wtedy pójdą z czymś o WIEEELEEEE lepszym do programów.
  (Ogólnie VAV od debiutu jest bardzo blisko z fanami i to kurde jest mega kochane i jak najbardziej na plus, takiego zespołu aż żal nie wspierać)
  ps. sorki za brak spójności mojej wypowiedzi 😄

  Lubię

  • Nie chwila, źle się wyraziłam. „[…] a inni fani (kurde przykład mnie XDD) będą zachęcać do kochania VAV.”
   Chciałam powiedzieć, że VAMPZ, które są z chłopakami od jakiegoś czasu mogą zachęcać pokazując relacje zespołu z fanami do kochania ich swoich znajomy, rodzine, klase itp

   Lubię

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s