Baek Yerin (15&) adresuje złośliwych komentatorów i obiecuje podjęcie prawnych działań przeciwko nim

Baek Yerin (15&) postanowiła podjąć prawne działania przeciwko złośliwym komentatorom i tym, którzy roznoszą nieprawdziwe plotki.

4 maja piosenkarka opublikowała post na swoim Instagramie mówiący: „Nie mogę w tym momencie pozwać tych osób, które znęcają się nade mną poprzez Instagram , ale myślę, że będzie to możliwe dość szybko, jako że przydarza się to wielu osobom. Myślę także, że będę mogła zająć się złośliwymi komentarzami i plotkami, które są o mnie roznoszone na innych stronach społecznościowych”.

Baek Yerin dalej wyjaśniła: „Nie ma potrzeby bym wyjaśniała każdą plotkę. Sprawi to, że będę mieć pesymistyczny pogląd na wszystko co robię. Dziękuje tym, którzy się o mnie martwią.”

Wytwórnia piosenkarki, JYP Entertainment także opublikowało oświadczenie w tej sprawie: Będziemy stanowczo przeciwstawiać się tym, którzy znieważają i atakują jej osobę i będziemy nadal chronić artystkę zgodnie z prawem. Aby chronić ją dobrze, monitorujemy sieć i przeglądamy zgłoszenia od fanów.”

Wytwórnia zakończyła mówiąc: „Zgłoszenia wysyłane przez fanów są dużą pomocą w chronieniu artystów” i poprosiła o więcej zgłoszeń o jakichkolwiek złośliwych komentarzach i plotkach o artystce.


źr: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s