Fani martwią się brakiem Choa podczas promocji AOA

Fani są zmartwieni o Choa z AOA, jako że od prawie dwóch miesięcy nie widzieli jej na żadnym oficjalnym wydarzeniu.

Wcześniej członkinie AOA wystąpiły na 25th Yeoncheon Festival w prowincji Gyeonggi. Jedynie pięć członkiń wystąpiło, jako że Seolhyun i Choa były nieobecne. Nieobecność Seolhyun spowodowana była kręceniem reklamy w Paryżu, żadne wyjaśnienie nieobecności Choa się nie pojawiły. Fani byli nawet bardziej zmartwieni, kiedy zauważyli, że głos Yuny został nagrany w miejsce partii Choa.

Dodatkowo, niedawny post na mediach społecznościowych członkiń AOA tylko pogłębił zmartwienie fanów.

4 maja Yuna opublikowała screenshot piosenki IU,  „Ending Scene” wraz z tekstem „Modlę się z głębi mojego serca. Zasługujesz by być szczęśliwszym”.

Mina opublikowała zdjęcia zawierające słowa „Przetrwajmy. Przetrwajmy to wszystko” i „Zniknijmy w lesie, którego nazwy nie zna nikt. Nawet jeśli nie ma imienia. Miejscu, gdzie mogę być sobą”. Po tych postach jej konto stało się prywatne.

Fani także zauważyli, że profilowa strona Choa na Naver w przeciwieństwie do innych członkiń ma usunięty link do jej konta na Instagramie. Piosenkarka nie opublikowała żadnych nowych postów na Instagramie od 20 stycznia.

Choa ostatnio pojawiła się w telewizji w „Sing For You” JTBC w finałowym odcinku programu 1 kwietnia. Wyemitowany tego dnia odcinek został nagrany w marcu. Wcześniej idolka pojawiła się na ślubie Moon Hee Juna w lutym i wystąpiła z AOA na koncercie 11 marca.


źr: (1)

 

Reklamy

2 comments

  1. Wydaje mi się że jest w ciąży. Serio. Parę miesięcy temu pisali o niej że jest gruba, a teraz zniknęła. Moja super teoria XD. Tak szczerze mam nadzieję, że to nic poważnego​ i szybko wróci

    Polubienie

  2. W ciąży raczej nie… nawet gdyby wpadła to agencja kazała by jej usunąć ją. Podejrzewam ze sama by podjęła taka decyzję bo to wykreslilo by ja z zycia w AOA co najmniej na półtorej roku.
    Myślę że dziewczyny moga mieć jakieś problemy w grupie lub z agencja. Mam nadzieję ze Choa nie odejdzie z AOA ani nic takiego bo jest jedna z najlepszych wokalistek.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s