Soyul (Crayon Pop) i Moon Hee Jun przywitają w tym tygodniu swoje pierwsze dziecko

Soyul z Crayon Pop i Moon Hee Jun zostaną w tym tygodniu rodzicami!

8 maja wytwórnia Moon Hee Jun, Koen Stars ogłosiła: „Żona Moon Hee Juna, Soyul jest obecnie w  końcowej fazie ciąży. Jej termin przypada na ten tydzień.”

Ta para zawarła ślub w lutym tego roku i zaprzeczyła by był to szybki ślub z powodu ciąży (wtedy nie ogłoszonej).

Gratulację dla pary!


źr: (1)

Reklamy

8 comments

 1. Haha, prawdy się nie ukryje w tym wypadku ;D Ale to nieistotne jaka kolejność, ważne żeby byli szczęśliwi, życzę im najlepszego i dużo zdrowia dla maluszka 😉

  Pytanie teraz, czy Soyul wróci jeszcze do aktywności z zespołem. W sumie nie kojarzę żadnej członkini girlsbandu będącej żoną, a co dopiero mamą (nie liczę zespołów, które lata temu zawiesiły kariery jak SES).

  Lubię to

   • Chrome Ent. na fancafe napisali,że nie rozumieją spekulacji medialnych na ten temat. Dziewczyny na razie promują się osobno Way i ChoA w musicalach Geummi zagra w dramie,a Ellin w filmie. Soyul jak widać nie wróci(chociaż zapewaniała,że wróci w tym roku jako maknae Crayon Pop),a kontrakt Way się nie skończył,a sama wspomniana cały czas mówi o fandomie grupy(Sketchbooks) i,że nie może się doczekać by znowu zobaczyć przy scenie fanów.

    Lubię to

     • Zostało to błędnie podane przez media niestety. Dziewczyny mają w agencji nowego CEO który pomaga im na stronie Chrome Ent dalej widnieją jako Crayon Pop a Ellin kiedyś na live na instagramie poinformowała,że są prace nad comebackiem.

      Lubię to

 2. W sumie dziecko to nie kamień u nogi, zatrudni opiekunker a sama będzie mogła nadal śpiewać. Mam nadzieję ze CP jednak sie nie rozpadna.
  Gratulacje dla przyszłych rodziców.

  Lubię to

 3. Jakoś mnie to nie zaskoczyło już na ich ślubie wszystko było podejrzane ta sukienka i duży bukiet który ona ciągle trzymała zakrywając cały brzuch.
  Ciekawe czy wróci choc myślę że są małe szanse na to

  Oczywiście gratulacje dla rodziców

  Lubię to

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s