Chorong (Apink) wyjaśnia dlaczego jej grupa pokona „klątwę 7 lat”

Wygląda na to, że Apink nie rozpadnie się w najbliższym czasie!

Podczas ostatniego wywiadu liderka Chorong ujawniła, że członkinie odnowiły kontrakt z wytwórnią. „Podjęłyśmy tą decyzję dość szybko, ponieważ nie miałyśmy wiele czasu na przemyślenie tego. Dużo rozmawiałyśmy ze sobą na ten temat i postanowiłyśmy nadal promować się jako Apink”, podzieliła się, sugerując, że nie ulegną sławnej „klątwie 7 lat”.

Zapytana o przyszłość grupy, Chorong odpowiedziała: „Myślę, że członkinie, które są obecnie aktywne jako aktorki także chcą zostać w Apink. Szczerze mówiąc, nie jest łatwo robić obie rzeczy i mogą musieć poświęcić jedno dla drugiego, ale myślę, że naprawdę troszczą się o grupę.”

Chorong następnie wyjawiła, że członkinie wzorują się na S.E.S i Shinhwa, którzy są wstanie stać wspólnie na scenie przez wszystkie te lata.

Tymczasem Apink świętowało minionego miesiąca swoją szóstą rocznicę debiutu ze specjalnym utworem „Always”.


źr:(1)

 

Reklamy

3 comments

  1. Tak naprawdę przedłużenie kontraktów to dla nich najlepsza opcja, skoro wciąż się dogadują w grupie, żadna z nich nie wybiła się nadto ponad inne, żadna nie odniosła sukcesu w innej dziedzinie żeby chcieć opuścić zespół i działać solo, a w grupie tkwi siła. Jako bezkontrowersyjne Apink mają wciąż solidny fandom i odpowiednie zyski.

    Polubienie

      • Najwyraźniej nie ma ambicji żeby zostawić grupę i działać wyłącznie solo 🙂 A jako piosenkarka nie musi opuszczać grupy, wytwórnia umożliwiła jej solowy debiut. Gorzej by było gdyby któraś się uparła że chce zostać aktorką i na tym skupić.

        Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s