Wytwórnia T-ara ogłasza datę ostatniego występu grupy z wszystkimi sześcioma członkiniami

T-ara będzie mieć swój ostatni występ jako szóstka na nadchodzącym koncercie w Tajpej, Tajwan.

Ich wytwórnia MBK Entertainment wcześniej ujawniła, że Boram i Soyeon nie dołączą do nadchodzącego comebacku grupy, jako że ich kontrakty zakończą się 15 maja. T-ara powróci w czteroosobowym składzie (Qri, Eunjung, Hyomin i Jiyeon).

Po przemyśleniu tego Boram i Soyeon postanowiły wystąpić z grupą po raz ostatni na koncercie na Tajwanie. Ten koncert jest specjalny także dlatego, że to ich pierwszy koncert na Tajwanie od czasu debiutu dziewięć lat temu. Będzie miał on miejsce od 12 do 14 maja.

Oczekuje się, że Boram i Soyeon wyrażą swoje uczucia związane z odejściem właśnie na koncercie, jako że będzie to ich ostatni publiczny występ jako członkiń T-ara.

Będziecie tęsknić za T-ara jako szóstką?


źr: (1)

 

Reklamy

2 comments

  1. To się robi coraz gorsze 😦 Niedługo wszystkie stare zespoły się rozlecą, bo przecież nic nie trwa wiecznie 😦 Trochę mi smutno

    Polubienie

  2. Mi nawet bardzo smutno. Druga generacja idoli wygasa i nie rozumiem czemu tak łatwo są porzucane zespoły, które przez wiele lat budowały swoją karierę, styl i fandom, które wciąż mają jeszcze wiele do pokazania i które dopiero się rozwinęły.

    Smutno też, że ten ostatni comeback nie odbędzie się w 6 osobowym składzie jak pierwotnie planowano. Szkoda, że wytwórnia nie dogadała się z Boram i Soyeon żeby na te 3 miesiące czy pół roku rozważyły przedłużenie kontraktu i solidnie pożegnały się z fanami. Sądzę, że obie strony by na tym zyskały finansowo, a dla fanów i całego zespołu byłoby to ładne pożegnanie i podsumowanie wspólnie spędzonych lat. Kiepsko wyszło, ale co się dziwić, to MBK, nawalali z managementem T-ara przez lata.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s