Hyomin napisała szczery list do fanów po ostatnim koncercie T-ara w sześcioosobowym składzie

Hyomin z T-ara opublikowała na swoim prywatnym Instagramie wiadomość o swojej grupie.

Hyomin opublikowała kilka zdjęć z tajwańskiego koncertu T-ara i napisała: „Odkąd byłam młoda i wierzyłam, że teraz mam prawo oczekiwać miłości od ludzi, do teraz kiedy zaczynam nowy początek, wiedząc, że nie będę kochana. Dzisiaj, jestem bardziej wdzięczna niż kiedykolwiek za te wszystkie lata, które nauczyły mnie tak wiele. Jestem bardzo szczęśliwa, że spędziliśmy ostatnie dziewięć lat razem, i jestem nawet bardziej szczęśliwa, że mogło tak być dzięki wam, naszym fanom.”

_ 누군가로부터 사랑받는것이 당연하다고만 생각했던 어렸던 그 때 부터 사랑받지 못 할 것을 알면서도 다시 시작하고있는 지금까지.. 많은 가르침을 준 그동안의 시간에 더 감사하게 된 오늘 지난 9년간 함께여서 진심으로 행복했고 또 그 안에서 함께해준 팬분들 덕분에 더더욱 행복했어요. 멤버들 모두 고생 많았고 우리 스텝분들 모두 수고하셨습니다. 저희 여섯명 무대 사랑해주시고 마지막까지 함께해준 우리 팬들 정말 고마워요. 그리고 미안해요.. 소중한 추억 만들어주셔서 감사합니다. 앞으로도 늘 감사한 마음으로 무대 할게요. 다시 한번 고마워요 #Queens

A post shared by ʜʏᴏⓂ️ɪɴ (@hyominnn) on

Dodała: „Wszystkie nasze członkinie tak dobrze sobie poradziły, także nasi pracownicy. Duże podziękowania naszym fanom, którzy kochali występy, które pokazałyśmy w szóstkę i za pozostanie z nami do końca. I przepraszam.”

Hyomin zakończyła z: „Dziękuje za stworzeni z nami tak cennych wspomnień. Będę kontynuować występowanie z wdzięcznością w moim sercu. Jeszcze raz, dziękuje wam.”

Tajwański koncert T-ara 13 maja to ostatni wspólny występ grupy jako sześcioosobowego girlsbandu. T-ara wyda nowym album w czerwcu jako czteroosobowa grupa składająca się z Qri, Eunjung, Hyomin i Jiyeon. Kontrakty tej czwórki z MBK Entertainment kończą się później tego roku, podczas gdy kontrakt Soyeon i Boram zakończy się 15 maja.


źr: (1)

 

Reklamy

2 comments

  1. Wciąż mam nadzieję, że wraz z końcem roku i zakończeniem kontraktów pozostałej czwórki, zobaczymy jeszcze T-ara w 6 osobowym składzie ❤

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s