[MV] VIXX – Shangri-La

Reklamy

8 comments

 1. To MV jest tak przepiękne, że aż zapiera dech w piersiach 😍 Vixx, królowie estetyki i konceptu! Sama piosenka też cudowna, jak i reszta albumu, zwłaszcza „Into the void” 😍. Vixx odwalili kawał dobrej roboty! Nie mogę się doczekać zobaczenia pełnej choreografii.

  Polubienie

 2. Cudne boskie wspaniałe!
  Już po teaserze wiedziałam ze to będzie coś i się nie zawiodłam ^^ VIXX przywracają mi wiarę w kpop (którą traciłam w ostatnich miesiącach głównie przez rozpad 2ne1) Udowodnili że są królami fantastycznych konceptów w dwóch znaczeniach tego słowa 😛

  Polubienie

 3. Od pewnego czasu ich lubię, ale ostatnio dopiero, od Fantasy bodajże, za każdym razem gdy widzę i słyszę ich nowy utwór, nowe piosenki to mam taką myśl w głowie, ‚No tak, Value in excelsis’ i tego się trzymają i to bardzo bardzo mocno, są niezawodni.
  Po usłyszeniu piosenki biłam brawo, a w jej trakcie się uśmiechałam, bo to było TO, a teledysk? OMFG! te cztery litery, a bardziej ich rozwinięcie albo nasze polskie ‚O, K**wa! wręcz idealnie przekazują moje emocje. Przecież to jest perfekcja w każdym aspekcie! Czy oni są w ogóle realni??
  WOW! po prostu WOW!

  Polubienie

 4. Oni są idealni. Chłopcy juz wielokrotnie pokazali jak brzmi dobra muzyka i teledysk z klasą,i tym razem się na nich nie zawiodłam. Jak zobaczyłam teledysk to jeszcze kilka minut po tym jak się skończył siedziałam z otwartymi ustami i do tej pory zastanawiam się, jak można zrobić coś tak wspaniałego, idealnego,coś co tak poruszy sercem. Szkoda tylko,że popularne zespoły zgarniają wszystkie nagrody choć na to nie zasługują, a dla mniej popularnych (a dużo lepszych i przewyższających ich poziomem) nie zostawiają nic. Naprawdę, szkoda. Mam nadzieje że chłopcy dalej będą tworzyć tak wspaniałą muzykę i wygrają jak najwięcej nagród, na które FAKTYCZNIE ZASŁUGUJĄ. A teledysk…poezja. Te ruchy,te wachlarze, i jeszcze tak wspaniale komponują ce się głosy chłopaków. ..i Hyukkie dostaje coraz więcej tekstu!
  PS. Kocham into the void 💟💗💖😍😍😍

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s