CL na okładce magazynu W KOREA

CL

Na czerwcowej okładce magazynu W KOREA pojawiła się seksowna CL.

Zdjęcia zostały opublikowane 19 maja.

Podobają się?:)

Reklamy

13 comments

 1. Czy tylko mnie nie podoba się nowa CL? Odkąd wyjechała do Ameryki wydaje mi się taka sztuczna, jakby na siłę próbowała się „zamerykaniozować” :/

  Polubienie

 2. Czy tylko mnie nie podoba się nowa CL? Odkąd wyjechała do Ameryki wydaje mi się taka sztuczna, jakby na siłę próbowała się „zamerykaniozować” :/

  PS. Stronka chyba za mną nie przepada, bo nigdy nie dodaje mi komentarzy za pierwszym razem :/

  Polubienie

 3. To, że nie wygląda jak typowa koreańska idolka to chyba nie jest źle. Zluzujcie trochę. Nie widzę nic w tym złego. Może w końcu coś ciekawszego pokarze w nowym materiale. Nie demonizujcie już tak tego zachodu, bo pod względem standardów w wytwórniach i swobody twórczej pobija Koreę na głowę.

  Polubienie

  • Oczywiście, że nie jest złym wyglądanie inaczej od koreańskich idolek, a także nie ma nic złego w zachodzie. Chodzi tu bardziej o to, że CL traci swoją twarz na rzecz ‚hameryki’, i tak jak ktoś tu wspomniał, zaczyna wyglądać tanio.

   Polubienie

   • Nikt nie jest więźniem jednego wizerunku :). Hmm sesja miała mieć taki klimat i to też pewnie jest kwestia gustu:). Szkoda, że nie ma opcji edycji komentarza. Bo jak widzę soje błędy czasem to mnie szczypie :P.

    Polubienie

 4. Yyyy…. Pierwsza myśl – „Jaki kraj taka Nicki Minaj” x’D Bardzo lubiłam CL za ten jej pazur i wyłamywanie się ze schematów ale od jakiegoś czasu to uczucie słabnie bo CL robi się taka hmmm… na pokaz? nieautentyczna? Wgl w tej sesji z tym makijażem jest coś nie tego… wygląda zbyt kanciasto i ta oczywista i tragicznie ścięta na grzywce peruka O_o””

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s