5 idoli ma tak świetną grę aktorską, że ludzie myśleli że są rookie aktorami

exo-do

Ta piątka idoli ma takie zdolności aktorskie, że ludzie myśleli, że zajmują się oni wyłącznie aktorstwem.

Coraz więcej idoli zaczyna swoją karierę aktorską, dzięki swoim umiejętnościom aktorskim i nie ukrywając, ponadprzeciętnemu wyglądowi, ale nie wszyscy idole odnoszą sukces jako aktorzy i są wysoko wyceniani za swoją pracę.

D.O (EXO)

exo-do-1

D.O miał swój aktorski debiut w 2014 roku. Zagrał w filmie „Cart” i dramie „It’s Okay, That’s Love”, otrzymał on wiele pochwał za swoje aktorstwo. W obu produkcjach D.O używał swojego prawdziwego imienia, Do Kyung Soo, i ci, którzy nie byli zaznajomieni z EXO i ich członkami myśleli że jest on początkującym aktorem, a nie idolem.

Gra aktorska D.O wyglądała tak profesjonalnie, że nawet reżyser Kand Hyun Chul natychmiast wybrał go nie patrząc na jego przeszłość zawodową i uznał za początkującego aktora.

Doojoon (HIGHLIGHT)

highlight-doojoon

Doojoon zadebiutował jako aktor w 2010 roku w sitcomie MBC, „More Charming by the Day”. Krótko po tym był on wybrany do roli w filmie „Marrying the Mafia V”, co doprowadziło go do jego pierwszej roli w oficjalnej dramie w 2013 roku „IRIS 2”.

Ciągły rozwój swoich zdolności ostatecznie doprowadził go do zagrania swojej pierwszej głównej roli w dramie „Let’s Eat” i został on wtedy uznany za wybitnego aktora-idola.

Jinyoung (B1A4)

b1a4-jinyoung-1-2048x1365

Jinyoung zadebiutował jako aktor w 2013 roku w dramie „She is Wow!” Jego pierwsza rola aktorska była jedną z trudniejszych, musiał zagrać zbuntowanego nastolatka, który ciągle wpakowuje się w kłopoty.

Jinyoung tak dobrze sobie poradził z tą rolą, że ludzie pomyśleli że jest debiutującym aktorem. Od tamtego czasu zagrał w kilku popularnych dramach takich jak „Persevere, Goo Hae Ra”, „Warm and Cozy” oraz „Love in the Moonlight”.

L (INFINITE)

infinite-l

L swój aktorski debiut miał w 2012 roku z rolą w „Shut Up Flower Boy Band” i od tamtego czasu zaczął zdobywać rozpoznawalność dzięki swoim zdolnościom aktorskim. W 2012 roku został wybrany do roli w sitcomie „What is Mom”, następnie w 2013 do „Master’s Sun”, a w 2014 do „Cunning Single Lady” i „My Lovely Girl”.

Obecnie, gra w jego pierwszej historycznej dramie „Ruler: Master of the Mask”. Otrzymał on wiele pochwał za ciągłe pogłębianie swoich umiejętności aktorskich.

Sungjae (BTOB)

btob-sungjae

Sungjae zadebiutował w 2013 roku w dramie „Reply 1994”, gdzie jego gra aktorska była doceniona dzięki jego naturalności.

Dzięki temu, krótko po tym zagrał w ważnych rolach w takich dramach jak „Plus Nine Boys”, “Who Are You: School 2015”, “The Village: Achiara’s Secret”, i na koniec w dramie, która odniosła największy sukces „Goblin: The Lonely and Great God”.

Dodalibyście jakiegoś idola-aktora do tej listy? 

źr: 1

Reklamy

10 comments

 1. Park Hyung-sik! Znakomicie zagrał w „Strong Woman Do Bong Soon”, „Hwarang” oraz w „Wyższe Sfery”. Reszty jego dram nie pamiętam, ale naprawdę spisał się na medal (wg mnie) ❤

  Polubione przez 1 osoba

 2. Niestety z tej listy tak bardziej mogę się wypowiedzieć jedynie o D.O bo jak na razie za wiele koreańskich dzieł nie widziałam, ale w pełni się zgadzam, D.O jest na tyle dobry, że obiecałam sobie obejrzeć każdy film/serial z nim, bo nie dość, że dobrze gra to i ciekawe produkcje wybiera 😉
  Park Hyungsik również mnie zaintrygował w Hwarang i jemu też z pewnością się przyjrzę bliżej.
  Hongbina z VIXX bym jeszcze dodała, choć na taką sławę jak np D.O jeszcze musi poczekać to jednak słyszałam dużo dobrych słów o jego aktorstwie i życzę mu w tej kwestii samych sukcesów, zresztą wszystkim tu wymienionym 😉
  No i V z BTS ma dobre zadatki, ale póki co daleko mu do osób powyżej.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s