Hongbin (VIXX) zdradził dlaczego czuje się zazdrosny, gdy widzi posty swoich przyjaciół na portalach społecznościowych

vixx-hongbin2

Na konferencji prasowej nowej mini dramy SBS Plus „Wenesday 3:30 in the Afternoon”, Hongbin opowiedział o zazdrości, którą czuje kiedy widzi posty jego przyjaciół.

„Wenesday 3:30 in the Afternoon” jest dramą o pracowniczce biura o imieniu Sun Eun Woo (Jin Ki Joo), która otrzymuje wypowiedzenie i zaczyna wstawiać miłosne posty na portale społecznościowym, co każdą środę o 3:30 po południu, aby sfabrykować romantyczną znajomość.

Zgodnie z tym głównym wątkiem dramy, Hongbin przyznał, „Kiedy patrzę na posty moich znajomych widzę dużo „lovestagram” postów. Kiedy na nie patrzę jestem bardzo zazdrosny.”.

vixx-hongbin-xpn

Kontynuował: „Kiedy jestem zajęty promocjami bardzo chcę się spotkać z moimi przyjaciółmi. Widzę, że są w szczęśliwych związkach, co sprawia że też chcę być z kimś w związku. To bardzo urocze widzieć ich cieszących się życiem z drugą osobą.”

Drama „Wenesday 3:30 in the Afternoon” zacznie być emitowana 31 maja. W międzyczasie VIXX świętowali dwa dni temu swoją piątą rocznicę i ostatnio wygrali pierwsze miejsce w programu muzycznym „The Show”. Grupa otrzymała dużo miłości za ich wyjątkowy koncept w ich ostatnim kawałku „Shangri-La”.

źr: 1

Edytor: Milkyun

Reklamy

3 comments

  1. Przykre to jednak, ja z chęcią bym widziała każdego mojego ulubieńca który biega szczęśliwy ze swoją drugą połówką, tym bardziej że część z nich marzy by założyć rodzinę, ale niestety poza normalnymi osobami jak ja są te zazdrosne które mają dziwne wyobrażenia i by chłopaków zeżarły gdyby tylko ośmielili się kogoś mieć, nie rozumiem tego, bo jeśli kogoś bardzo lubimy to chyba największym pragnieniem jest by ta lubiana osoba była jednak szczęśliwa.
    Chciałabym mu życzyć spotkania miłości, ale wiem że nie za dobrze by się to skończyło.. 😦

    Polubione przez 1 osoba

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s