Powstanie tajwański remake dramy “Descendants of the Sun”.

Pamiętacie, jak jakiś rok temu wybuchła wielka fala popularności dramy “Descendants of the Sun”? Okazuje się, że nie ominęła ona też tajwańskiego rządu, który to chce nakręcić swoją wersję tej dramy. Pewnie zastanawiacie się, czemu rząd prosi o stworzenie dramy. Otóż okazało się, że “Descendants of the Sun” pobudziło morale południowokoreańskich żołnierzy i wykreowało lepszy wizerunek armii, więc tajwański rząd chciałby tego samego dla swojego wojska.
Rząd, a konkretniej Ministerstwo Obrony Narodowej, poczyniło już pewne kroki naprzód i przeznaczyło na tę dramę budżet w wysokości 12,8 miliona dolarów tajwańskich. Drama ma składać się z 16 odcinków i być zatytułowana “The Best Choice”. Reżyserem dramy ma zostać Liang Hsiu Shen, który to zdobył nagrodę, a samo filmowanie dramy miało rozpocząć się w połowie kwietnia 2017 roku. Z kolei emisja dramy jest przewidywana na wrzesień tego roku.
Pewnie jesteście ciekawi, kto wcieli się w role waszych ulubieńców z koreańskiej wersji. Obsadę tajwańskiej wersji ujawniono 16 kwietnia.

Główną męską rolę zagra 32-letni Allen Chen, który wcześniej służył w wojsku. Do tej pory zagrał kilka ról drugoplanowych w dramach. Sam Allen przyznał, że od jego służby minęło sporo czasu, więc będzie ciężko ćwiczył, aby wrócić do formy z tamtego czasu.

Główną rolę żeńską zagra popularna konferansjerka i aktorka Yuan Ai Fei. Podobno główna bohaterka nie będzie z zawodu lekarką, a nauczycielką muzyki.

To główna para ubrana tak jak ich postacie z dramy.

Z kolei w role drugiej pary wcieli się aktor Kao Shan Feng i aktorka Ann Wei Ling.

Gdy wiadomość o remake’u wyszła na jaw, pojawiły się słowa krytyki od tajwańskiej widowni. Uważają oni, że budżet może być zbyt mały, aby stworzyć dramę na miarę koreańskiego hitu. Jednak Ministerstwo Obrony Narodowej pozostaje przy swoim i chce, aby ta drama powstała.

Co wy sądzicie o stworzeniu takiego remake’u? Podzielacie obawy tajwańskiej widowni? Warto tworzyć tę dramę, a może to strata czasu i pieniędzy? Chcielibyście obejrzeć ten remake?

tłumaczenie: (1)
źródło: (1)

Edytor: Milkyun

Reklamy

One comment

  1. Nie sądzę że zdobędzie duża popularność bo zawsze będzie porównywana z oryginalną wersją “Descendants of the Sun” której nie da się przebić ^^ sama obejrzałam i ją kocham i niestety niezbyt ciekawi mnie jej remake :/ więdz nie dziwie się obawom widzów 🙂

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s