Nowy, gigantyczny projekt KBS!

misc

Stacja KBS szykuje ogromny survivalowy program!

Według doniesień, KBS obecnie szykuje nowy program o nazwie roboczej „The final 99 match”. Program ma być ostatnią szansą dla idoli, którzy zadebiutowali, ale nie byli w stanie wybić się na tle licznej grupy zespołów kpop’owych. Planowany budżet programu wynosi aż 7 bilionów KRW (ok. 6,2 milionów dolarów).

Obecnie rekrutują 500 idoli – 250 chłopaków i 250 dziewczyn – którzy zdążyli już zadebiutować. Program skończy się utworzeniem dwóch zespołów, męskiego i damskiego – każdy składający się z 9 członków.

Biorąc pod uwagę ostatnie trendy, chęć stworzenia takiego programu zapewnie jest napędzana przez sukces takich produkcji jak Produce 101 i Boys 24.  Trzeba jednak brać pod uwagę to, iż oba formaty zostały wyprodukowane przez Mnet, który ostatnio nie cieszy się najlepszą sławą, dzięki kontrowersyjnemu montażowi.

 A wy co sądzicie o kolejnym survivalowym programie? Czy jest on w stanie odnieść sukces?

Źródło


Anyonghaseyo!

Chciałam wam się pokrótce przedstawić. Jestem HyoriChan i na chwilę obecną jestem na tymaczsowym stażu w KLP. Jest to mój pierwszy post (taki mini debiut) więc bardzo proszę o wyrozumiałość. Mam plan by w najbliższej przyszłości pododawać parę postów „od siebie” na różnorodne tematy, także z niecierpliwością ich wyczekujcie! ^^

Edytor: Milkyun

Reklamy

6 comments

 1. Mój boże proszę nie, kolejna maszynka do pieniędzy? To tak obiecująco brzmi „Program ma być ostatnią szansą dla idoli, którzy zadebiutowali, ale nie byli w stanie wybić się na tle licznej grupy zespołów kpop’owych”, ale wszyscy wiemy jak to będzie wyglądało.

  Polubienie

  • To znaczy jak ? Bo moim zdaniem to jest dobry pomysł (tylko jak będą wybierać z takiej liczby ?) dlatego że koreańczycy lubią to co jest popularne a jak takie młe zespoły mają być popularne jeśli mało kto o nich wie i ich słucha ? Poczekam na więcej szczegółów ale ogólnie pomysł jest dobry.

   Polubienie

    • Bez przesady… dzięki temu programowi może Koreańczycy jak i pozostali fani zrozumia że istnieją inne zespoły poza Twice czy BTS.
     Mam tylko nadzieję że bedzie jakas profesjonalna komisja ktora bedzie oceniać bezstronnie uczestników. A nie głosy widzów beda decydowały kto przejdzie dalej .

     Polubienie

 2. Sceptycznie podchodzę do tego pomysłu. Ale jeśli faktycznie ma to pomóc się wybić to czemu nie. Szkoda mi tylko tych 500 osób, które będą się wysilać, męczyć, stresować, a niestety tylko 18 z nich odniesie prawdziwy sukces (czyli zadebiutuje). Chociaż wiadomo, że ten program może też pomóc innym. Więc jak widać miotają mną różne uczucia. Zobaczymy jak to będzie

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s