Nowy, gigantyczny projekt KBS!

misc

Stacja KBS szykuje ogromny survivalowy program!

Według doniesień, KBS obecnie szykuje nowy program o nazwie roboczej „The final 99 match”. Program ma być ostatnią szansą dla idoli, którzy zadebiutowali, ale nie byli w stanie wybić się na tle licznej grupy zespołów kpop’owych. Planowany budżet programu wynosi aż 7 bilionów KRW (ok. 6,2 milionów dolarów).

Obecnie rekrutują 500 idoli – 250 chłopaków i 250 dziewczyn – którzy zdążyli już zadebiutować. Program skończy się utworzeniem dwóch zespołów, męskiego i damskiego – każdy składający się z 9 członków.

Biorąc pod uwagę ostatnie trendy, chęć stworzenia takiego programu zapewnie jest napędzana przez sukces takich produkcji jak Produce 101 i Boys 24.  Trzeba jednak brać pod uwagę to, iż oba formaty zostały wyprodukowane przez Mnet, który ostatnio nie cieszy się najlepszą sławą, dzięki kontrowersyjnemu montażowi.

 A wy co sądzicie o kolejnym survivalowym programie? Czy jest on w stanie odnieść sukces?

Źródło


Anyonghaseyo!

Chciałam wam się pokrótce przedstawić. Jestem HyoriChan i na chwilę obecną jestem na tymaczsowym stażu w KLP. Jest to mój pierwszy post (taki mini debiut) więc bardzo proszę o wyrozumiałość. Mam plan by w najbliższej przyszłości pododawać parę postów „od siebie” na różnorodne tematy, także z niecierpliwością ich wyczekujcie! ^^

Edytor: Milkyun

Reklamy

6 comments

 1. Mój boże proszę nie, kolejna maszynka do pieniędzy? To tak obiecująco brzmi „Program ma być ostatnią szansą dla idoli, którzy zadebiutowali, ale nie byli w stanie wybić się na tle licznej grupy zespołów kpop’owych”, ale wszyscy wiemy jak to będzie wyglądało.

  Lubię to

  • To znaczy jak ? Bo moim zdaniem to jest dobry pomysł (tylko jak będą wybierać z takiej liczby ?) dlatego że koreańczycy lubią to co jest popularne a jak takie młe zespoły mają być popularne jeśli mało kto o nich wie i ich słucha ? Poczekam na więcej szczegółów ale ogólnie pomysł jest dobry.

   Lubię to

    • Bez przesady… dzięki temu programowi może Koreańczycy jak i pozostali fani zrozumia że istnieją inne zespoły poza Twice czy BTS.
     Mam tylko nadzieję że bedzie jakas profesjonalna komisja ktora bedzie oceniać bezstronnie uczestników. A nie głosy widzów beda decydowały kto przejdzie dalej .

     Lubię to

 2. Sceptycznie podchodzę do tego pomysłu. Ale jeśli faktycznie ma to pomóc się wybić to czemu nie. Szkoda mi tylko tych 500 osób, które będą się wysilać, męczyć, stresować, a niestety tylko 18 z nich odniesie prawdziwy sukces (czyli zadebiutuje). Chociaż wiadomo, że ten program może też pomóc innym. Więc jak widać miotają mną różne uczucia. Zobaczymy jak to będzie

  Lubię to

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s