Crayon Pop ogłasza, że Soyul odchodzi z grupy

12368

31 maja, Chrome Entertainment ogłosił, że Soyul opuszcza Crayon Pop.

Zgodnie z oświadczeniem wydanym mediom przez wytwórnię: „Soyul opuszcza grupę, a Ellin, Gummi, Way i ChoA zamierzają konntynuować promocję pod nazwą Crayon Pop. Chcemy wznowić wszelkie event’y, jak również przygotowania do nowego albumu, zgodnie z planowanym harmonogramem”. 

Zostało również ujawnione, że: „Pozostałe członkinie nie zamierzają jak na razie odnawiać ich kontraktów. Zdecydowały się dojść do porozumienia z wytwórnią na chwilę obecną tak, by bez żadnych przeszkód wziąć udział w nadchodzącym comebacku i promocji.”

Już wcześeniej wydawało się nimożliwe by Soyul wróciła do zespołu, biorąc pod uwagę fakt, że nie dawno, 12 maja, przywitała wraz z rodziną i mężem Moon Hee Jun’em, nowo narodzoną córeczkę.

Jako że, Crayon Pop nie odnowiły swych kontraktów z Chrome Entertainment, fani muszą pozostać czujni i czekać na wieści o dołączeniu się dziewczyn do nowej wytwórni. Jak na razie Crayon Pop przygotowywują się do ich najbliższego comebacku, a członkinie dodatkowo w tym czasie zamierzają udzielać się w solowych aktywnościach.

Źródło

 Edytor: Milkyun
Reklamy

2 comments

  1. Wypadałoby wspierać mocno dziewczyny by ich nadchodzący comeback był sukcesywny i żeby pokazać im,że nadal się liczą.Do innych fandomów mimo spięć pomiędzy fandomami proszę jako fanka Crayon Pop wspierajcie je,nie musicie słuchać piosenki wystarczy streamować teledysk,zagłosować w programach muzycznych. Wspieranie się jest ważne. Z góry wam dziękuję

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s