UEE potwierdza swoje odejście z After School i Pledis Entertainment

UEE

Pledis Entertainment 31 maja potwierdził, że UEE została „absolwentem” After School, jak również opuszcza wytwórnię, by znaleźć nową, do której się dołączy.

Zgodnie z oświadczeniem Pledis: „UEE opuszcza After School wraz z końcem jej kontraktu. Zamierzamy nawzajem się wspierać w naszych przyszłych aktywnościach. To jednakże nie oznacza rozwiązania After School”. 

UEE zadebiutowała jako członek After Achool w 2009 roku. Po ukazaniu się wiadomości o jej odejściu w mediach, UEE skierowała się bezpośrednio do jej oficjalnego fan caffe, pisząc:

„Wydaje się, że to było dopiero wczoraj kiedy zadebiutowałam jako członek After School będąc nowym rekrutem, jednakże minęło już 8 lat. Od tego czasu członkinie, które były licealistkami, stały się studentkami, a moje cele zmieniły się. Podczas moich promocji, słowo „absolwent” brzmiało dla mnie obco, ale teraz nadeszła moja kolej. Czas szybko leci. Jeżeli nawet nie mogę być dalej UEE z AS, nigdy nie zapomnę tego, że jestem jej absolwentem, niezależnie w jakim miejscu się znajdę. Chciałabym podziękować całej rodzinie Pledis, jak również przeprosić pozostałych członków zespołu. Zamierzam stać się UEE, która zawsze będzie radosna i robi wszystko z uśmiechem na twarzy.”

 

Pozostaje nam tylko życzyć powodzenia UEE w realizowaniu swych dalszych planów i marzeń!

Źródło

Edytor: Milkyun

Reklamy

4 comments

    • Ale one się nie rozpadły….A przynajmniej nie oficjalnie. After School to zespól z najdziwniejszą sytuacją – nie są z małej nieznanej agencji a jednak id kilku lat cisza , żadnego comebacku ani solo ale ani słowa o rozwiązaniu zepołu …

      Polubienie

  1. Nic zaskakującego, dobrze że kontrakt dobiegł wreszcie końca i oby mogła teraz rozwinąć skrzydła jako aktorka w swojej nowej agencji.

    Dziwi mnie tylko to oświadczenie: „To jednakże nie oznacza rozwiązania After School” – czemu w ogóle o tym wspominają? Zespół jest w takiej rozsypce, dziewczyny wstrzymywane i zapewne oczekujące na koniec swoich kontraktów, Pledis olał AS totalnie, więc po co budzić dawno pogrzebane nadzieje fanów?

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s