Junhyung (Highlight) usunął wszystkie posty ze swojego Instagrama + konto zostało zmienione na prywatne

highlight-junhyung

Junhyung wyczyścił swojego Instagrama.

Po tym jak Highlight wydał album „Calling You”, jego Instagram został zalany negatywnymi komentarzami, mówiącymi mu, żeby przestał śpiewać tyle partii wokalnych i przestał być zachłanny pod tym względem, skoro jest raperem grupy, itd.

Junhyung napisał:

„Przestańcie pisać wszystko co przyjdzie wam do głowy, tylko zatrzymajcie to dla siebie! To, że się uśmiecham nie oznacza, że akceptuję to wszystko! Mówiłem wielokrotnie, że album powstał we współpracy wszystkich członków, coś nad czym pracowaliśmy razem. Wiem, że nie wszystkim się to podoba, ale proszę nie przesadzajcie. Jest późno, więc idźcie już spać.”

highlight,junhyung_1496274838_1

Jednakże idol, chwilę później szybko usunął wszystkie swoje posty i ustawił konto na prywatne, kiedy komentarze nie przestały się pojawiać.

highlight,junhyung_1496274838_2

Źródło

Edytor: Milkyun

Reklamy

3 comments

 1. Ciężko mi nazwać takie osoby „fanami”…
  Dobrze chłopak śpiewa, nad albumem pracowali wszyscy więc to nie była tylko jego decyzja – nie wiem o co takie wielkie halo…
  Może postanowił spróbować czegoś nowego i chce więcej śpiewać?!
  Zero akceptacji dla artysty! Nie dziwię się, że zablokował konto… teraz ci sami „fani” będą płakać, że jest dla nich niedostępny i krytykować, że się odcina! A sami nakręcili to błędne koło!!!

  Polubienie

 2. Nie nazwał bym ich fanami. Oczywiście że fan nie będzie bezkrytycznie patrzył ciągle na poczynania artysty. Kurczę. Zamiast cieszyć się, że chłopak się rozwija próbuje nowych rzeczy to taka sytuacja. Eksperymentują a to chyba dobrze. No jak wydać niektórzy Koreańczycy to by chcieli żeby wszystko ciągle brzmiało tak samo na tą samą nutę. Ten azjatycki tryb życia chyba strasznie zabija kreatywność. Potem praktycznie wszystkie bandy brzmią podobnie, tańczą podobnie i wszystko jest na jedną modłę no i solowe aktywności które dla mnie są dużo ciekawsze u nich się zupełnie nie sprawdzają..

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s