Sistar zdobyły all-kill z ich piosenką „Lonely”!

sistar4

Chwilę po tym jak zespół wydał pożegnalną piosenkę „Lonely” 31 maja, Sistar osiągnęły all-kill na najważniejszych listach przebojów.

Piosenka zajęła pierwsze miejsce w realnym czasie, na wszystkich 6 ważnych listach muzycznych: Melon, Mnet, Bugs, Soribada, Genie i Naver.

Dziewczyny zdecydowały o ich rozpadzie i wydaniu pojedynczego albumu w ramach podziękowań dla fanów. Płyta zawiera obie piosenki: „Lonely” i „For You”.

SISTAR_1496274833_1

Sistar planują swoje występy w tym tygodniu w M!Countdown 1 czerwca, by następnie wystąpić w Music Bank, Show! Music Core i Inkigayo.

Gratulujemy Sistar i Star1!

Źródło

Edytor: Milkyun

Reklamy

3 comments

  1. Mam mieszane uczucia. Niby cieszę się z tego sukcesu, ale mam wrażenie jakby właśnie akurat teraz, kiedy się rozpadają, zostały najbardziej docenione. No cóż, zostaje gratulować.

    Polubienie

    • Sistar i tak będą zapamiętane i docenione za swoje energetyczne wakacyjne hity. Ten all-kill z „Lonely” jest pożegnaniem i takim wyrazem szacunku za całokształt pracy, nie tylko od ich bezpośrednich fanów, ale pewnie też od innych słuchaczy. Często jest tak, że przyjmujemy coś za stały element i nie poświęcamy mu zbyt wiele uwagi, a doceniamy dopiero gdy znika.

      Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s