Sistar mają nadzieję, że w przyszłości ponownie się spotkają

sistar4

Wraz z ostatnią promocją zespołu, która odbędzie się w ten weekend, Sistar przeprowadza wywiady z mediami, dzieląc się swoimi planami na przyszłość.

Obecnie każda członkini zespołu planuje kolejne kroki jako solowy atysta wraz z Starship Entertainment.

Soyu powiedziała: „Nie ma problemu między nami, zespół też nie rozpada się w złych stosunkach. Wszystkie mamy nadzię, że spotkamy się znowu w przyszłości.”

Hyorin dodała: „Musimy jeszcze zdecydować o naszych indywidualnych aktywnościach, ale myślę, że to dobra okazja i czas do dania z siebie wszystko, by spełnić nasze własne, indywidualne cele. Obiecujemy naszym fanom, że będziemy dalej ciężko pracować jak tylko możemy i dalej będziemy się rozwijać. W przeszłości kiedy pytali nas, jaki jest dla nas najbardziej pamiętny, ważny moment odpowiadałyśmy, że nasz pierwszy koncert. Jednakże myślę, że to już minęło. Myślę, że teraz jest najważniejsza chwila obecna. Nie pamiętam również kiedy byłyśmy tak bardzo chwalone jak teraz. Wielu ludzi mówi nam „Dziękuję” i te pozytywne komentarze uświadamiają mi, że: „Wow, naprawdę miałam sczęście, że otrzymałam całą tą miłość.””

Sistar zadebiutowało w 2010  roku w „Push Push”, następnie pozyskując kolejnych fanów za pomocą ich wielkich hitów jak: „So Cool”, „Loving U”, „Touch my Body”, „Alone” i „Shake It”.

 

 

 

Źródło

Edytor: Milkyun

Reklamy

6 comments

   • A będąc w grupie nie mogą prowadzić swoich solowych aktywności? Przecież od kilku lat to robią Hyorin spiewa solo, Bora gra w dramach…
    Aktywności grupowych maja nie wiele 1 comeback do roku zaledwie.
    SNSD od 3 lat nie wydały nic razem każda działa solo i jakoś grupy nie rozwiazaly.
    Wydaje mi sie ze za tym stoja pieniądze i nierówny podział zysków za promocje grupowe.

    Polubienie

  • A to już wiadomo? Ostatnio nie chciały jeszcze o tym mówić. Gdyby rzeczywiście tak było, to daje nadzieję na wspólne kolaboracje i ewentualną reaktywację grupy.

   Polubienie

  • Dziękuję bardzo za zwrócenie mi uwagi! Już poprawiłam 🙂
   Czasami człowiek nie jest w stanie zauważyć samemu takich błędów ^^
   Dziękuję również, że zrobiłaś to w ładny, taktowny sposób, bo czasami ma się wrażenie, że ludzie cię zjedzą za małą literówkę, lub błąd, nie licząc się z tym, że człowiek daje naprawdę z siebie wszystko, by informacje były rzetelne, dobrze przetłumaczone i w miarę możliwości wcześnie dodane na stronę 😦

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s