Gaon Chart odmówiło przyjęcia nowego albumu G-Dragon!

YG Entertainment niedawno ujawniło, że nowy album G-Dragon „Kwon Ji Yong” będzie sprzedawany jako USB, a nie na płycie CD.

13 czerwca Hankook IIlbo i Music Content Association zdecydowali się przyjąć decyzje wokalisty chociaż to będą duże zmiany w ich współpracy.

Ujawnili też:

Ta wyjątkowa forma nowego albumu jest bardzo zaskakująca. Także jesteśmy bardzo zdziwieni i ciekawi, dlaczego sam GD zdecydował o tym.

Goan Chart także wypowiedział się na ten temat:

Oczywiście postanowiliśmy odmówić sprzedaży nowego albumu G-Dragon . Uważamy, że, USB to nie album dla naszych fanów. Na USB znajdują się linki do pobrania utworów z hasłem  dostępu do plików. Mamy nadzieje, że, to źle nie wpłynie na naszą opinie publiczną.

Żródło: Allkpop

Edytor: Milkyun

Reklamy

5 comments

  1. Bez obaw, oni odmówili, ale fani przyjmą bardzo chętnie ;D A GD już jest na takim poziomie że słupki w rankingach sprzedaży Gaon czy inne, niewiele go obchodzą.

    Polubienie

  2. Przewidział, że będą kontrowersje i swój stosunek do tego wyraźnie określił w piosence „everyone Middle Fingers-Up (..) Eat this and fuck off, fuck off”

    Polubienie

  3. Powinno być i płyta i USB żeby każdy mógł wybrać albo po prostu edycja limitowana tak jak SHINee ostatnio.Nie rozumiem dlaczego jest tylko jedna opcja….

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s