Negatywne komentarze pod zdjęciem Jay Parka!

Jay-Park

Po tym jak zdjęcie rapera zostało opublikowane na Facebooku NBA znalazło się pod nim wiele negatywnych komentarzy. 14 czerwca zdjęcie uzyskało już 2700 komentarzy, ale większość z nich jest wulgarna. 

Jeden z komentarzy:

„Czy to jest kuzyn Kim Jong Un?, Kim jest ten pies? Ten pies nosi naszej drużyny bluzkę!!! Kogo obchodzi jakiś kpop czy coś tam podobnego?”

Raper ma dużo fanów, którzy zaczęli go bronić :

„Jay Park jest koreańskim raperem, który wychował się w Ameryce. Jest też dyrektorem AOMG i jest bardzo znany na całym świecie.”

Kolejna osoba skomentowała:

„Ludzię są okropni. On jest człowiekiem, a nie psem. Nasz Jay Park jest bardzo znany i lubiany przez miliony fanów na całym świecie.”

Źródło: Allkpop

Edytor: Milkyun

Reklamy

7 comments

 1. Najbardziej mnie zstanawia jak amerykanie mogą być rasistami ? Bo w każdym kraju są tacy idioci nawet u nas ale tam ? Przecież ten cały kraj składa się z różnych narodowości :/

  Polubienie

  • Chyba żartujesz? Przecież całe USA postało na zagrabionej ziemi Indian, gdzie jak nie wybili ich w pień, to mocno ograniczyli im wolność, zabierając wszystko. Później lata niewolnictwa (ale to w sumie cały świat)… czas płynie, ale ludzie się nie zawsze zmieniają.

   Polubienie

  • Wbrew pozorom to w USA jest najwięcej rasistów i istnieją same podziały. Jak myślisz, skąd w dużych miastach wzięły się osobne dzielnice czarnych, latynosów, azjatów, włochów, itp?… Bo każdy tam trzyma się tylko ze swoimi.

   Polubienie

  • Ruch black lives matter nie powstał z niczego. Ameryka ma sporo epizodów z niewolnictwem,dyskryminacją czy poniżaniem. Mimo, że segregacji rasowej wyzbyto się 50 lat temu,to jest to nadal w umysłach ludzi np poczytajcie trochę o policjancie Watsonie czy Zimmermanie,konflikcie czarnoskórych ludzi z białoskórymi.USA to nie jest bajkowy świat. Nie ma idealnego kraju.

   Polubienie

 2. Widziałam ten news już jakiś czas temu. W żadnym stopniu nie mówi to nic o samym Jay’u, a jedynie świadczy o zatrważająco niskim poziomie kultury i wiedzy o świecie amerykańskich internautów.

  Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s