Baekho (NU’EST) został oskarżony o molestowanie seksualne

NUEST,Baekho

Wokalista znany jako też Kang Dong Ho z programu „Produce 101” został oskarżony o molestowanie seksualne.

Pewna użytkowniczka z witryny internetowej oskarża wokalistę o molestowanie seksualne jej 8 lat temu, kiedy była w pierwszej klasie gimnazjum, a wokalista drugiej. Ta dwójka chodziła razem do tej samej szkoły oraz razem wracali autobusem szkolnym. To jakieś 30 minut jazdy razem przed i po szkole.

Użytkownik podał szczególny opis wydarzenia. Początkowo dziewczyna oskarżyła idola, że siedział koło niej i złapał ją za rękę mówiąc: „O jak mi zimno”. Dziewczyn ujawniła, że uznała to za dziwne zachowanie, bo idol był za blisko niej. Następnie oskarżyła go o położenie jego torby na kolanach dziewczyny, dotykanie za uda oraz klatki piersiowej. Jak było czas wysiadać z autobusu idol pożegnał się i uśmiechną. Dziewczyna twierdzi, że kiedy dochodziło do napaści seksualnej jej brat siedział niedaleko niej. Więc, dlaczego jej brat nic nie zrobił w tym przypadku? Okazało się, że obie rodziny dowiedziały się o wszystkim, ale nie mogły uwierzyć w to co się stało. Rodziny miały kontakt ze sobą przez dłuższy czas.

Dziewczyna też twierdzi, że razem ukończyli podstawówkę oraz gimnazjum na wyspie Jeju. Jednak wokalista podpisał kontrakt z Pledis Entertainment w młodym wieku, więc on ukończył gimnazjum w Seulu. Co więcej, według pierwotnego postu dziewczyna ujawniła, że to miało miejsce 7 lat temu, ale w tym czasie wokalista pracował dla Pledis Entertainment. Wiec to nie było możliwe na spotykanie się z dziewczyną. Więc, dlatego dziewczyna, co chwile zmienia fakty i ważne informacje na temat napaści.

Ofiara ujawniła, że NU’EST nie było popularne w Korei i głównie grupa była aktywna w Japonii. Ofiara nie mogła się spotykać z idolem, więc czekała, aż grupa będzie bardziej popularna. Dziewczyna cały czas obserwowała idola i  ujawniła też, że napisała e-mail do Pledis Entertainment prosząc o oświadczenie w tej sprawie.

Dziewczyna dzwoniła oraz pisała wiadomości do idola. Dziewczyna zapisywała każdą wiadomość od idola.Podczas rozmowy Baekho ujawnił, że zadzwoni za pięć minut, ale nie zrobił tego, wiec to skłoniło dziewczynę do ponownej wiadomości do idola.

Idol postanowił nie kontaktować się z dziewczyną. Zdaniem ofiary, ona i jej przyjaciele zgłoszą to na policję. Ofiara zaplanowała spotkanie z prawnikiem. W przyszłym tygodniu prawnuk ujawni, co może z tej sprawie zrobić.

Pledis Entertainment ujawniło: Obecnie oceniamy cała sytuację i wydamy w tym oficjalne oświadczenie.

Żródło: Allkpop

Edytor: Milkyun

 

Reklamy