Poruszający występ Seunghee (Oh My Girl) z “Ugly”

Występ Seunghee z Oh My Girl przypomniał fanom, że idole to też tylko ludzie. 

Zbyt wiele razy zapominamy, że gwiazdy to tylko ludzie. Tak samo jak my popełniają błędy i uczą się na nich. Są także fani, którzy w każdy możliwy sposób naruszają życie i przestrzeń prywatną swoich idoli. W internecie można znaleźć dużo złośliwych i pełnych nienawiści komentarzy. 

Członkini Oh My GirlSeunghee od samego debiutu walczy ze złośliwymi hejtami. 

Kiedy zadebiutowała, w koreańskich wyszukiwarkach internetowych można było znaleźć “Ugly Seunghee” kiedy szukało się jej imienia. Seunghee nigdy nie wypowiedziała się na ten temat ani nie pokazywała żadnych uczuć. Chciała udowodnić, że jest silna i nie przejmuje się tym. Jednak stało się inaczej na  koncercie Oh My Girl.

Na oficjalnym koncercie Oh My Girl – Seunghee śpiewała piosenkę „Ugly” od 2NE1. Wszystko wyglądało dobrze, jednak pod koniec piosenki piosenkarka zaczęła płakać.

Niezależnie od tego, starała się kontynuować i walczyła ze sobą sama aby zakończyć ten występ tak profesjonalnie jak tylko potrafi. Gdy piosenka dobiegła końca, Seunghee nie mogła już wytrzymać  i zaczęła płakać .

Poniżej możecie obejrzeć w całości poruszający występ Seunghee.

Reklamy

5 comments

  1. Nie przepadam za 2NE1, ale każda piosenka w wykonaniu Seunghee jest dla mnie piękna, tak jak ona sama.

    WM ma zróżnicowanie w swoich zespołach jeśli chodzi o wygląd, choćby takie B1A4 Gongchan to 8 cud świata, a taki Sundeul, nie ma na czym oka zamieścić. Ale i Seunghee i Sundeul maja coś czego nie można im odmówić jest to niesamowity głos i talent wokalny. To jest coś co oboje maja niezaprzeczalnie.

    Polubienie

    • Wiesz dla mnie wyglada to tak każdy ma inny gust nie ma co tu dyskutować kto jest przystojny kto nie albo która idolka jest najładniejsza po prostu uważam ze ludzie to chamy nie powinni tak hejtowac w internecie bo dużo idoli przez to cierpi….. a najlepsze jest to, ze komentują pewnie jeszcze brzydsze osoby XD

      Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s