APink wypowiadają się na temat grożenia im śmiercią i ryzyka podłożenia bomby na showcase.

Członkinie APink zmagają się obecnie z wieloma trudnościami, ponieważ stały się celem śmiertelnych pogróżek, a niedawno nawet podłożenia bomby podczas ich showcase.

Mężczyzna odpowiedzialny za obie z wyżej wymienionych rzeczy, odezwał się do Plan A Entertainment, aby powiedzieć, że na kilka godzin przed konferencją prasową, umieścił bombę w miejscu, gdzie będzie przebywać APink.

Agencja wezwała policję, a specjalna jednostka została wysłana na miejsce w celu wykonania badań terenu. Nic jednak nie znaleziono, więc showcase odbył się tak, jak zaplanowano. Niestety jednak, zaostrzono dziesięciokrotnie bezpieczeństwo na evencie, co doprowadziło do wielu spóźnień. Ponadto, na terenie imprezy stacjonowało niemalże 20 ochroniarzy, a wytwórnia zapewniła członkiniom 15 prywatnych ochroniarzy.

Podczas showcase, MC Ding Dong zażartował: to chyba najbezpieczniejsze spotkanie na świecie.  Nieco rozluźniło to narastające napięcie.

Liderka APink, Chorong, powiedziała: Przepraszamy, że tego typu wiadomości dotarły do naszych fanów w czasie comebacku zespołu. Byłyśmy tym bardzo wstrząśnięte, ale teraz czujemy się bezpieczniej, dzięki wsparciu Waszemu i ludzi wokół nas. Chcemy także podziękować policji za szybką reakcję w tej sytuacji. Mamy nadzieję, że od teraz do naszych fanów docierać będą tylko dobre nowości. Dziękujemy za wsparcie i troskę. 

Policja obecnie zajmuje się sprawą, ale wciąż nie odnaleziono człowieka odpowiedzialnego za zamieszanie.

Źródło: (1)

Edytor: Milkyun

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s