Hyungwon (MONSTA X) z powodów zdrowotnych weźmie przerwę od promocji grupy

Hyungwon z MONSTA X niestety z powodu problemów zdrowotnych musi wziąć przerwę od promocji swojej grupy.

Krótko przed 23:00 KST 7 lipca, na fan cafe MONSTA X opublikowano wiadomość od Starship Entertainment, w której najpierw przeproszono fanów za przekazywanie złych wiadomości przed pierwszą światową trasą koncertową MONSTA X, „BEAUTIFUL”.

„Podczas nagrywania ‚Music Bank’ tego popołudnia, mała rana i opuchlizna została odkryta na kolanie Hyungwona” wyjaśniono w oświadczeniu. „Natychmiast udał się on do szpitala i po badaniu zostało zdiagnozowane wczesne stadium zapalenia tkanki łącznej [bakteryjnej infekcji skóry]”.

„Według lekarza, jeśli nie otrzymała leczenia odpowiedniego dla wczesnego stadium zapalenia tkanki łącznej, bakteria może szybko się rozprzestrzenić i dlatego postanowiono, że natychmiast zostanie hospitalizowany”, kontynuowało Starship Entertainment.

Oznajmiono, że Hyungwon skupi się na odpoczynku i leczeniu, tak by mógł szybko wyzdrowieć. W tym czasie MONSTA X planuje promować się z tylko sześcioma członkami.

„Jeszcze raz szczerze przepraszamy fanów w Hongkongu, którzy czekali długi czas na światową trasę koncertową MONSTA X”, oznajmiło Starship Entertainment i obiecało zrobić co w swojej mocy, by Hyungwon wyzdrowiał i wziął udział w reszcie zaplanowanego harmonogramu grupy.

Pierwszy zagraniczny występ MONSTA X w ramach ich światowej trasy koncertowej będzie miał miejsce 8 lipca w Hongkongu, a następnie udadzą się się do Stanów Zjednoczonych – ich pierwszy koncert w USA będzie miał miejsce 12 lipca w Chicago.

Szybkiego powrotu do zdrowia, Hyungwon!

źr: soompi

Reklamy

One comment

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s