Song Joong Ki ujawnia, jakiego rodzaju osobą jest jego przyszła żona, Song Hye Kyo

Aktor Song Joong Ki wystąpi 11 lipca jako gość w odcinku „Hanbam TV” SBS i, by pobudzić oczekiwania, co do odcinka, zostało ujawnione, że Song Joong Ki będzie mówił o swojej przyszłej żonie, Song Hye Kyo.

Źródło z zespołu produkcyjnego „Hanbam TV” podzieliło się: „Song Joong Ki był pewny siebie przed reporterami. Mimo że był to jego pierwszy wywiad od ogłoszenia jego ślubu, Song Joong Ki wcale nie był zdenerwowany i cały czas był uśmiechnięty.” 

Źródło kontynuowało: „Jako że wywiad miał miejsce, gdy akurat padał deszcz, Sing Joong Ki zapytał dziennikarzy: ‚To musi być trudne z powodu deszczu. Wszyscy jesteście okej?”

Podczas wywiady Song Joong Ki odpowiedział na pytania o Song Hye Kyo i nawet ujawnił zdrobnienia, których używają względem siebie, choć dodał, że planują bardziej uważnie pomyśleć o nich już po ślubie.

Następnie aktor ujawniło, że on i Song Hye Kyo mieli na siebie dobry wpływ i sprawili, że są teraz lepszymi osobami. Song Joong Ki także podzielił się, że Song Hye Kyo jest: „spokojna, wytrwała i współczująca”. 

Odcinek „Hanbam TV” z Song Joong Ki zostanie wyemitowany dzisiaj o 20:55 czasu koreańskiego.


źródło: (1)

Reklamy

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s