„Come Back Home” BTS zajęło drugie miejsce na liście Billboard World Digital Song Sales

Nowy remake BTS zajął wysokie miejsce na cotygodniowej liście Billboard World Digital Song Sales, a ich albumy wspięły się na liście World Albums!

Billboard wydał swoje listy na tydzień kończący się 22 lipca i remake BTS piosenki Seo Taiji and Boys, „Come Back Home” zajął miejsce drugie na liście World Digital Song Sales. 

To imponujące osiągniecie, jak dla piosenki, która nie została wydana jako promocyjny utwór podczas comebacku grupy, ale jako pierwsza część serii remaków, które celebrują 25 rocznicę debiutu Seo Taiji.

Dodatkowo, piosenka zajęła pierwsze miejsce na liście Billboard Twitter Top Tracks na ten tydzień. Lista ta jest opisana przez Billboard jako tygodniowy ranking „najczęściej dzielonych i/lub wspomnianych piosenek na Twitterze” i utwory BTS często zajmują na niej wysokie miejsca,

Tymczasem repackaged album BTS, „You Never Walk Alone”, który został wydany w lutym, wspiął się w tym tygodniu na siódme miejsce na liście Billborad World Albums po tym, jak w zeszłym tygodniu zajmował miejsce 15. To w sumie 17 tydzień albumu na liście. „Wings” BTS z minionej jesieni powróciło na listę zajmując miejsce 11.

Grupa jest też obecnie na drugim miejsce na liście Sicial 50, podczas gdy Justin Bieber zajmuje miejsce pierwsze.


źródło: (1)

Reklamy

3 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s