Sandara Park wspomina swój pierwszy związek + tożsamość jej byłego chłopaka została ujawniona. 

Sandara Park jest bardzo zajęta rozwijaniem swojej kariery jako solowa artystka po rozpadzie popularnego girlsbandu 2NE1. 32-latka była gościem w programie Get It Beauty i ujawniła informacje o jej pierwszej miłości.

Sandara Park  i Kim Sejeong ( Gugudan) rozmawiały o ich pierwszych miłościach oraz rozstaniach. Sandara Park, znana też pod pseudonimem Dara, nie powstrzymała się, dzieląc się bardzo bolesnym rozstaniem z jej pierwszym chłopakiem.

Sandara Park opowiedziała o tym, jak ona i jej były chłopak mieli  „trudną walkę” i po prostu  nie mogła powstrzymać się od płaczu w tym samym czasie. Wokalistka dodała, że jej emocje niestety „powodowały opóźnienia w produkcji”.

Ekipa, z którą wtedy pracowała piosenkarka, zrozumiała jej sytuację i robiła wszystko, aby czuła się lepiej.

Myślałam, że moje życie dobiegło do końca, ponieważ był to mój pierwszy związek.

Gwiazda podzieliła się także informacją, że zemściła się na jej byłym chłopaku za ból serca, który jej sprawił, sprzedając wszystkie prezenty, które jej podarował.

Sandara Park spędzila wakacje z  jej przyjaciółmi przez zebrane pieniądze.

Odkąd Sandara Park rozpoczęła karierę na Filipinach, jej filipińscy fani wiedzieli dokładnie, o kim rozmawiała. Była członkini 2NE1 była bardzo dobrze znana z tego, że umawiała się z kimś bardzo popularnym zanim wróciła do Korei Południowej, żeby odbyć warsztaty dla YG Entertaiment.

Ten tajemniczy mężczyzna, o którym mówiła Sandara Park, to Filipiński aktor Joseph Bitangcol, który teraz jest żonaty i ma jedno dziecko. Para poznała się pierwszy raz podczas kręcenia pierwszego sezonu Star Circle Quest (SCQ), gdzie Dara ostatecznie znalazła się  na drugim miejscu.

 

Źródło

Edytor: daeun

Reklamy

One comment

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s