L mówi o swojej decyzji odnośnie odnowienia kontraktu z Woollim Entertaiment

infinite-l

L wypowiedział się na temat odnowienia kontraktu Infinite z Woollim Entertainment.

W niedawnym wywiadzie dla Biz Enter, L ujawnił: ,,Nadal prowadzone są dyskusje na temat przedłużenia umowy. Omówiliśmy już wprowadzenie, a teraz musimy przedyskutować główną część.”

Kontrakt Infinite skończył się w czerwcu. Wytwórnia ogłosiła, iż ,,trwają dyskusje odnośnie odnowienia kontraktu”. Kilka tygodni później Segye Ilbo podało do informacji, iż 6 z 7 członków odnowiło kontrakt z Woollim Entertainment. Wytwórnia pozostawiła to bez komentarza.

W rozmowie z Biz Enter, L stwierdził: ,,Myślę, że potrwa to trochę czasu [nim zapadnie ostateczna decyzja], ale wydaje mi się, że podjęto już decyzję. Ja również zgadzam się z tym, co ludzie uważają za lepsze. Opinie mogą się co chwilę zmieniać, ale ja patrzę na to teraz pozytywnie.”

L aktywnie promuje się jako aktor. Niedawno zakończył udział w dramie MBC ,,Monarch – Owner of the Mask” i zyskał uznanie za znakomitą grę.

Idol ujawnił: ,,Kierunek, który muszę teraz wybrać, jest czymś, o co muszę się zatroszczyć.” Dodał: ,,Ale już 2-3 lata temu podjąłem decyzję [odnośnie odnowienia kontraktu], więc nie zajmuje mi to zbytnio myśli.”

Czekamy na więcej informacji w tej sprawie.


źródło: [1]

Reklamy

2 comments

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s