T.O.P otrzymał wyrok w decydującym procesie dotyczącym marihuany

t-o-p-xpn

20 lipca odbył się ostateczny proces w sprawie posiadania marihuany przez T.O.P.

Sąd oświadczył:

Oskarżony przyznał się do wszystkich zarzutów przeciwko niemu i został uznany za winnego. Przestępstwa z narkotykami nie tylko szkodzą zdrowiu jednostki, ale mogą także mieć poważne negatywne skutki dla społeczeństwa, więc nie ma innego wyboru, jak tylko wymierzyć surową karę. Jednakże wzięliśmy pod uwagę, że pozwany szczerze żałuje i nie popełnił wcześniej żadnych przestępstw.

W związku z tym T.O.P został skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata, a także będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 12 tys. won (ok. 40zł).

Tymczasem T.O.P musi zakończyć obowiązkową służbę wojskową. Jeśli otrzymałby wyrok przekraczający 18 miesięcy, byłby zmuszony do wycofania się ze służby i otrzymałby specjalny status.

Jako, że jego kara w zawieszeniu jest krótsza niż 18 miesięcy, jego obecna placówka, gdzie pełni przymusową służbę, musi ustalić, czy jest to dla niego właściwe, by pozostać na obecnym stanowisku, czy też przenieść go na nowe, gdzie miałby służyć przez pozostałe 520 dni.

bigbang-t-o-p-xpn-454x900


źródło: [1]

Edytor: Weronika Olimpia, Milkyun

Reklamy

6 comments

 1. Sądownictwo w Korei to jakaś parodia.
  Od razu uprzedzam, że TOP powinien otrzymać karę za palenie trawki skoro w Korei jest to nielegalne, ale biorąc pod uwagę np sprawę IRONA, który za przemoc na swojej byłej dziewczynie dostał 8 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata w tym 80 godzin prac społecznych, to wyrok Tabiego to śmieszny żart, bo dla mnie to nie zrozumiałe jak może być palenie trawki surowiej karane od PRZEMOCY! Szczególnie, że Tabi tak naprawdę szkodził tylko i wyłącznie sobie i na dodatek robił to we własnym domu, wiec naprawdę ten wyrok dla mnie to nieporozumienie, ale co można się dziwić skoro nie od dziś wiadomo jak Korea podchodzi do przemocy na kobietach.

  A ta grzywna jest śmieszna. Vipy chyba powinny pomóc w zbiórce pieniędzy, bo Tabi to się nie wypłaci do końca swoich dni XDDDDDDDDDD
  Cieszy mnie, że TOP i nie będzie musiał rozpoczynać służby wojskowej od nowa tylko może ją dalej kontynuować.

  Polubienie

 2. Czyli jednak jest kara, ale nie jest tak źle. Na całe szczęście 🙂
  Po pierwsze w pełni zgadzam się ze zdaniem koleżanki wyżej HEAVY zwłaszcza odnośnie karania przemocy. Ta grzywna też mnie rozbawiła xD
  Cieszę się, że służbę ma kontynuowaną, a nie musi jej zaczynać od nowa.

  Polubienie

  • Mam tylko nadzieje, ze do czasu ponownego podjecia sluzby wojskowej Tabi zakonczy leczenie depresji, a przynajmniej bedzie mogl kontynuowac kuracje.
   Boje sie tez, ze moze byc hejtowany w swojej jednostce i jak to moze na niego wplynac…
   Naprawde nie chcialabym kolejnej tragedii… 😦

   Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s