Minzy czuje się bliższa tym gwiazdom niż 2NE1?

minzy-jpg

Dnia 28 lipca Minzy, była członkini 2NE1 przyznała, że polegała na show „Unnie’s Slam Dunk”, a członkinie Unnies pomogły jej przejść przez ciężki i samotny okres jej życia.

unnies3-jpg

Minzy otworzyła się występując na żywo i ujawniła, że: „Gdy byłam naprawdę samotna natknęłam się na „Unnies”. Poczułam wtedy, że spotkałam moje prawdziwe siostry. Chodzi o to, iż bardzo bym chciała jechać z nimi na wakacje – jak z przyjaciółmi”. W ten sposób pokazywała swoje przywiązanie do nich.

unnies-jpg

Pomimo pomyślnego nagrania ich piosenek „La La La Song” oraz „Right?” wszyscy nadal są połączeni i pozostają w kontakcie. Również Kim Sook się otworzył wyznając: „Minęło kilka miesięcy od skończenia emisji programu, jednak nasz grupowy czat nadal jest w użyciu!”

Źródło

Edytor: Milkyun

Reklamy

2 comments

  1. Nie da się ukryć że odchodząc z 2ne1 i YG odcięła się od członkiń jej byłej grupy i przyjaźń nie przetrwała. Powiedziała prawdę, domyślam się że rozpoczynając solową karierę czuła się samotna, wielu artystów wspomina o tym że w grupie jest raźniej. Więc w tamtym okresie ekipa Unnies była dla niej świetnym wsparciem.

    Uwielbiam OT4 z 2ne1, ale stało się tak a nie inaczej i nie ma sensu się oszukiwać, że to przeminęło i teraz każdy idzie swoją drogą.

    Polubienie

  2. Czemu? Dara twierdza że utrzymuja ze soba kontakt i nie ma żadnego konfliktu więc wątpię by kłamała.
    Nie ma w artykule nic. A temat 2ne1…

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s