Fani podejrzewają, iż Alexandra z BP RaNia opuściła grupę

Na podstawie różnych wskazówek, fani spekulują, iż Alexandra odeszła z grupy. Ustawiła czarne tło oraz ikonkę na Twitterze, a także usunęła ,,BP RaNia” z opisów na każdym profilu social media. Wcześniej wiele osób wyraziło swoje niezadowolenie z tego, jak firma DR Music kieruje BP RaNia, a zwłaszcza Alexandrą. Brakowało choreografii i promocji. Teraz po niedawnym odejściu Yiny, nawet nie kilka miesięcy temu, pojawiają się spekulacje o odejściu Alexandry.


źródło: [1]

Edytor: Milkyun

Reklamy

7 comments

  1. Jakoś mnie to nie zdziwiło. Byłam pewna, że tak się stanie. Szkoda mi Alex. Miała szansę, ale jej wytwórnia to zaprzepaściła. O ile wytwórnia miała zamiar ją promować. Bo raczej wykprzystali ją jako rozgłośnię dla BP Rania.

    Polubienie

  2. Nie zdziwiłoby mnie to. Jak dla mnie oba (bo chyba były dwa?) comebacki z Alexandrą wyglądały bardziej jak BP Rania feat. Alexandra. Dziewczyna nie śpiewała z nimi po koreańsku, nie znała choreografii, nie nagrywała nawet teledysków. Wszystko było robione na totalny odpierdziel. Chyba rzeczywiście jej obecność miała być po prostu czyms „szokującym”, co miało rozpromować zespół. Ale niestety, jak widać, nic to nie dało 😉

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s