Yura (Girl’s Day) swoim udziałem w reklamie środków antykoncepcyjnych wywołała debatę wśród Netizens

Yura z Girl’s Day jest pierwszą idolką, która wzięła udział w reklamie środków antykoncepcyjnych. Ten fakt rozpętał niemałą burzę wśród internautów. Reakcje na ostatnią reklamę tabletek My Vlar są bardzo różne.


Niektórzy uważają, że to niestosowne, aby członkini girls bandu reklamowała tego typu produkty i wyrazili zaniepokojenie wizerunkiem Yury.

Inni natomiast upierali się, że nie ma w tym nic niestosownego i nawiązywali do bardzo słabej edukacji seksualnej w Korei.

A Wy jak myślicie? Czy idolka w reklamie środków antykoncepcyjnych to coś problematycznego czy normalna kolej rzeczy?

 

Źródło: (1)

Edytor: Milkyun

 

Reklamy

4 comments

  1. Ludzie… Zachowujecie się jakby Yura nie wiedziała co to seks i nigdy z nikim nie spała… Co jest nie tak w tej reklamie? Fakt że Yura reklamuje zupełnie zwyczajne potrzebne żeczy o których mowa jest tak naprawdę na codzień pokazał że ona wie co to jest! I to że jest idolką to nie znaczy że nigdy nie będzie miała dzieci bo mam wrażenie że niektórzy są chorobliwie zazdrośni o to że dziewczyna kiedykolwiek uprawiała seks…

    Polubienie

  2. To takie typowe zachowanie i myślenie koreańskich fanów, że idole to ich własność, nie mają życia prywatnego i są świętymi dziewicami. Idole to też ludzie. Yura odważnie wybrała projekt w którym wzięła udział i bardzo dobrze, może powoli zacznie otwierać oczy młodym ludziom, uświadomi co do metody zabezpieczenia i przełamie tabu na temat seksu oraz stereotypy dotyczące idoli.

    Polubienie

  3. Według mnie zrobiła bardzo dobrze. Kiedyś musi w końcu dojść do tego, że seks to nie temat tabu, a antykoncepcja jest bardzo ważna w tej sferze życia każdego dorosłego i odpowiedzialnego człowieka. Trzeba skończyć ze średniowiecznym poglądem na ten temat. Powinno to tez dać do myślenia fanów, że ich idol to też człowiek i ma swoje życie, w którym robi wiele rzeczy w tym uprawia seks, i że nie ma w tym nic złego.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s