Wszystko co powinieneś wiedzieć o następnym boysbandzie JYP

Fani zauważyli niedawno kilku wchodzących i wychodzących stażystów JYP, a teraz próbują na ich podstawie coś przewidzieć.

Plotki zaczęły się rozpowszechniać po tym, jak agencja ogłosiła w maju pomysł na zadebiutowanie chińskiego zespołu i ich współpracy z chińską firmą, Tencent.

Doprowadziło to do spekulacji, że JYP wyda chińską grupę, która nazywać się będzie BOYSTORY.

Fani udostępnili zdjęcia stażystów i prawdopodobnych członków zespołu, których teraz szeroko się omawia. Poniższe konto na Twitterze zsumowało wszystkie fakty dotyczące możliwości debiutu:

Oficjalna strona na Weibo zawiera tylko jedną podpowiedź: Nadchodzące.

Inne udostępnienie było zdjęciem stażysty Ming Lui, który wychodził z budynku JYP i kolejnego stażysty, za którym podążała ekipa Mnet.

Na chwilę obecną, agencja nie wydała żadnego oficjalnego oświadczenia. Wygląda jednak na to, że JYP przygotowuje do debiutu kolejną grupę, bądź szuka osób, które wezmą udział w survivalowym programie.

Źródło (1)

Edytor: Milkyun

Reklamy

6 comments

  1. Mam nadzieję, że to po prostu dzieci trainee, które zadebiutują za kilka lat… JYP nie bawi się ze zbyt młodymi dzieciakami – tak jak z Somi, której jednym z powodów nie bycia w Twice był jest zbyt młody wiek. Ale z drugiej strony, jak ma działać z chińską wytwórnią, a już były chińskie grupy TAŃCZĄCYCH DZIECI?? Mam nadzieję, że to nieprawda. Oni wyglądaja na 8-12 lat, z tych zdjęć może jeden ma 14? Ten najwyższy, chociaż po wzroście wieku się nie ocenia xd Mam nadzieję, że po prostu to trainee, dzieci, które po prostu ćwiczą i się bawią.

    Polubienie

Dodaj komentarz ^^

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s